$25.00
$22.00
$32.00
$35.00
#13 Polski MatHandel (Polish Math Trade)
Adam Badura
Poland
Wrocław
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Recommend
68 
 Thumb up
10.07
 tip
 Hide
Informacje Ogólne

MatHandel jest akcją zbiorowej wymiany gier planszowych na inne gry planszowe. Głównym celem jest dobra zabawa, choć można też starać się zrobić na tym jakiś interes (uczciwy!) - jak na przykład zdobycie trudno dostępnej gry.

Więcej informacji znaleźć można na forum Gry-Planszowe w wątku ogólnym, w wątku tej edycji lub przeglądając listy poprzednich edycji.

Zasady nie uległy zmianie od poprzedniej edycji. Ale na prośbę uczestników (patrz ankieta) będę restrykcyjny jeśli idzie o terminy. Cokolwiek poza terminem (liczy się czas jaki pokazuje BGG) nie będzie już brane pod uwagę.

Poprzednie Edycje

Polski MatHandel (Polish Math Trade)

Zasady

Cała akcja rozgrywa się w trzech etapach, łącznie od 27 sierpnia 2012 do 20 września 2012.

Etap I (27 sierpnia - 10 września)

Pierwszy etap rozpoczyna się 27 sierpnia i trwa do końca (do północy) 10 września.

W etapie tym wszyscy uczestnicy dodają do tej listy gry jakie chcą wymienić. Czym więcej gier dodamy tym większa szansa na wymiany. Zachęcam do dużej aktywności na tym etapie, albowiem nic ona nie kosztuje (poza czasem) i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Gdy bowiem przyjdzie do deklarowania chęci faktycznych wymian (w etapie II) to zawsze możemy zrezygnować z wymiany jakichś (a nawet wszystkich!) gier jakie w tym etapie zadeklarujemy.

Akcja dotyczy wymiany gier planszowych, dlatego innych przedmiotów nie należy dodawać (w tym gier komputerowych/konsolowych czy pieniędzy). Gry mogą być używane lub nowe. Możemy ich nawet nie mieć, ale jeśli je wymienimy to będziemy musieli je jakoś zdobyć (na przykład kupić!), żeby wymiany dokonać.

Wymogi i zalecenia (wymogi bez zmian od poprzedniej edycji)
(1) Każdy wpis jest ofertą. Nie wolno dodawać na listę wpisów które nie mają być ofertami gier na wymianę.
(2) Wpisy i komentarze z ofertami raz na listę dodane nie mogą zostać usunięte. Natomiast samą treść wpisu/komentarza można zmieniać, w szczególności można w niej napisać, że ta oferta jest już nieaktualna. (Zalecam wyedytowanie takiego wpisu/komentarza na treść "nieaktualne", dzięki temu automatyczne skrypty pomocnicze będą wiedziały o co chodzi.)
(3) Każdy wpis na listę to jedna gra stanowiąca pojedynczą ofertę. Jeśli ofertą ma być zestaw gier (na przykład gra i dodatki do niej) to owe dodatkowe elementy należy umieścić jako komentarze do wpisu, każda w oddzielnym komentarzu. (W ostateczności można też wymienić je wszystkie w jednym wpisie, podając linki BGG do tych gier.)
(4) Każdy wpis i komentarz musi zawierać informacje o stanie gry (nowa/używana, stopień uszkodzeń, kompletność, ...), wydaniu, wersji językowej i ewentualnych ograniczeniach w dostawie (domyślnie przyjmujemy możliwość wysyłki na terenie kraju na koszt nadawcy). Warto zwrócić uwagę, że komentarze nie mają zdjęcia i tytułu gry. By więc ułatwić identyfikację można ręcznie dodać zdjęcie do komentarza.
(5) Warto dodać we wpisie nick z forum Gry-Planszowe.pl (jeśli takowy mamy) dla zwiększenia wiarygodności. Jednak nie jest to wymagane.
(6) Warto przy dodawaniu wpisu zadać sobie trud i wybrać obrazek który pasuje do naszej edycji. To ułatwia identyfikację i zmniejsza ryzyko pomyłki.
(7) Nie polecam dodawania komentarzy nie będących ofertami. Jeśli chcemy o coś zapytać czy poprosić o wyjaśnienie to lepiej napisać GeekMail'a do autora wpisu i poprosić o wyjaśnienie (a autor powinien poprawić wpis tak żeby rozwiać wątpliwości innych uczestników).
(8) Nie polecam dodawania komentarzy do samej listy. Do dyskusji niech służy właściwy wątek na forum.
(9) Zainteresowanie jakąś pozycją można wyrazić dając jej "kciuka". Nie jest to ani wymagane ani wiążące, ale pozwala właścicielowi zorientować się w zainteresowaniu ofertą.

Etap II (11 września - 18 września)

Drugi etap rozpoczyna się 11 września i trwa do końca (do północy) 18 września.

W etapie tym wszyscy uczestnicy wysyłają do mnie GeekMail'a z listą wymian. Brak takiego GeekMail'a to brak wymian dla tego uczestnika (nikt nie dostanie jego/jej gier ani on/ona nie dostanie żadnej gry). Proszę zatytułować GeekMail'a „MatHandel #13 – Lista wymian”.

Lista wymian to ciąg linii tekstu, każda w następującym formacie:
(NICK) NUMER_MOJEJ_GRY : NUMER_GRY_1 NUMER_GRY_2 ... NUMER_GRY_n
gdzie: NICK to nasz nick na BGG, NUMER_MOJEJ_GRY to numer naszej oferty (gry) dla której podajemy listę wymian (numer to liczba porządkowa wpisu na liście), NUMER_GRY_1, NUMER_GRY_2, ..., NUMER_GRY_n to numery (ponownie liczby porządkowe wpisów) gier które nas interesują w zamian za grę NUMER_MOJEJ_GRY. Lista wymian może być pusta, co oznacza, że gry NUMER_MOJEJ_GRY nie chcemy wymienić w ogóle. Lista ta może być dowolnie długa. Kolejność na liście nie ma znaczenia. Na liście może pojawić się średnik (;) który wyznacza preferencje. Gry za średnikiem interesują nas w wymianie mniej niż te przed średnikiem. Średniki kumulują się.

Przykład (hipotetyczny):
(adambadura) 12 : 3 7 ; 11 28
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce za swoją grę przedstawioną we wpisie 12, grę z wpisu 3 lub grę z wpisu 7 (obie tak samo). Mniej chętnie, ale ciągle akceptowalnie, gotów jest się wymienić na grę z wpisu 11 lub grę z wpisu 28. Jeśli dojdzie do wymiany i użytkownik adambadura będzie musiał oddać komuś grę 12 to na pewno dostanie za nią jedną z gier 3, 7, 11 lub 28 i nic innego. Musi się jednak liczyć z tym, że może to być owo 28 a nie 3.

Popularne tytuły często pojawiają się na liście (są zgłaszane do wymiany) wiele razy. Na ogół jest nam obojętne którą konkretnie sztukę dostaniemy, ale chcemy tylko jedną, a nie więcej. Tak więc jeśli chcemy jakiś tytuł który występuje więcej niż raz to powinniśmy użyć dodatkowej sztuczki w postaci nazwanej listy.

Nazwane listy mają ten sam format co wcześniej opisane listy wymian, z tą jedynie różnicą, że zamiast numeru naszej gry (NUMER_MOJEJ_GRY) podajemy nazwę listy rozpoczynającą się od znaku procenta (%). Nazwa może składać się jedynie z liter, podkreśleń "_" i cyfr (ale nie mogą zaczynać się cyfrą). Nazwy takiej (razem z owym procentem) możemy dalej używać w listach wymian (i w innych listach nazwanych) tak jakby była to jedna gra.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119
(adambadura) 5 : X X %BRASS X X
(adambadura) 16 : X %BRASS X X X
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce w wymianie dostać jedną z gier (3, 7, 24 lub 119) ale tylko jedną. System ustalający wymiany zapewni więc, że nie stanie się tak iż adambadura dostanie za grę 5 grę 3, a za grę 16 grę 7. Warto zwrócić uwagę, że oczywiście gry wymienione na takiej nazwanej liście mogą być zupełnie różne, ale na ogół korzystamy z tego do oznaczania wielu wystąpień tej samej gry.

Takie wpisy, każdy w osobnej linii, uczestnicy robią dla każdej gry w ofercie i wysyłają to do mnie. (Jeśli ktoś nie uwzględni wymian dla jakichś swoich gier to ich nie wymieni.) Tekstu nie formatujemy ani nie upiększamy w żaden sposób. Choć dopuszczam zmianę zdania i aktualizację listy wymian, to jednak upraszam o nie nadużywanie tego.

Zalecam, żeby uczestnicy nie chcący wymienić jakiejś gry wysyłali dla niej pustą listę wymian, a nie pomijali ją zupełnie. W ten sposób nie będę miał wątpliwości, że ten ktoś nie chce wymienić tej gry, a nie że zapomniał o niej. (To się uogólnia też na przypadek, że ktoś nie chce wymienić żadnej gry.)

Etap III (19 września - …)

W tym etapie najpierw wyznaczam wstępne wymiany i publikuję je (mam zamiar uczynić to 19 września, raczej bliżej 00:00 niż 24:00 – ale nie mogę tego obiecać).

Od ogłoszenia wstępnych wyników daję 24 godziny na zgłaszanie zażaleń. Zażalenia rozpatruję ja i nie ma wyższych instancji. Po tym czasie (w którym wyniki mogą się zmieniać - proszę więc nie przyzwyczajać się do nich) ogłoszę ostateczny koniec i można będzie przejść do wymian.

Dalej uczestnicy wymieniają się danymi adresowymi za pomocą GeekMail'i. Ważne jest użycie (przynajmniej do pierwszego kontaktu, jak potem dalej będzie wyglądała komunikacja to już sprawa uczestników) GeekMail'i bo biorąc pod uwagę uwarunkowania realizacji akcji to jedyny pewny sposób. Zaleca się, by to odbiorca podał dane adresowe (czy co tam innego trzeba) nadawcy, więc to odbiorca winien wykazać się inicjatywą.

Poprawka do listy wymian przysłana w tym (trzecim) etapie (w drugim etapie można poprawiać bez ograniczeń!) będzie dopuszczona wtedy i tylko wtedy jeśli będzie dotyczyła gry w liście nazwanej. Dokładniej:
(1) jeśli gra na liście nazwanej nie jest grą sugerowaną przez nazwę listy to:
(1.1) można w ramach poprawki ją usunąć,
(1.2) można w ramach poprawki zamienić ją na właściwą grę (a więc taką, która pasuje do nazwy),
(2) jeśli gry która pasuje do nazwy nie ma na liście to można ją dodać.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119

Jeśli 3 to nie Brass, to użytkownik adambadura może w ramach poprawek: (1) poprosić o usunięcie 3 z tej nazwanej listy, (2) poprosić o zamianę 3 na 31 jeśli 31 to Brass i (3) poprosić o dodanie 31 do listy jeśli 31 to Brass.

Nazwana lista klarownie wyznacza preferencje użytkownika. Dzięki temu możemy dać wiarę, że pomyłka, to pomyłka a nie lekkomyślność przy wymianie.

Proszę zwrócić uwagę, że nazwana lista musi mieć nazwę która klarownie identyfikuje grę. Nazwa w stylu „%FAJNE_GRY” nie daje żadnych podstaw do zgłaszania poprawek.

Informacje Końcowe

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyniki akcji. Nieuczciwi uczestnicy są rzadkością, ale jednak zdarzają się. Podobnie nie dość dokładne opisy stanu używanych gier też miewają miejsce. Upraszam więc o uwagę i rozwagę. Także przy przygotowywaniu list wymian, byśmy nie byli nieprzyjemnie zaskoczeni.

W sprawach „administracyjnych” należy kontaktować się ze mną. Preferuję GeekMail'a z tytułem zaczynającym się od „MatHandel #13 – ”. Można też pisać na forum.
Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
 • [+] Dice rolls
[1]  Prev «  1 , 2 , 3 , 4 , 5  Next »  [49] | 
26. Board Game: Qubix [Average Rating:5.86 Overall Rank:6911]
Paulina Gackowska
Poland
Bydgoszcz
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: gra jest nowa, w folii
Język: polski

Możliwy odbiór osobisty w Bydgoszczy.
Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju.

Nick na gry-planszowe: Fleschu
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
27. Board Game: The Awful Green Things From Outer Space [Average Rating:6.48 Overall Rank:1364]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry, grana kilka razy
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
28. Board Game: Descent: The Road to Legend [Average Rating:8.04 Unranked] [Average Rating:8.04 Unranked]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: idealny, niegrany
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
29. Board Game: Descent: The Sea of Blood [Average Rating:7.44 Unranked] [Average Rating:7.44 Unranked]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: idealny, niegrany
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
30. Board Game: Fire & Axe: A Viking Saga [Average Rating:7.04 Overall Rank:578]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry, grana 5 razy
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
31. Board Game: Magic: The Gathering [Average Rating:7.43 Overall Rank:132] [Average Rating:7.43 Unranked]
Lukasz Pogoda
Poland
Warszawa
Mazowieckie
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Nieaktualne

Tutaj chodzi o zestaw dwóch gotowych talii dla dwojga: Duel Decks: Phyrexia vs. the Coalition. Wyglądało to dość podobnie do tego na obrazku

Wydanie: angielskie, instrukcja i komponenty EN.

Oferuję dwie talie w oryginalnych tuck-boxach (błyszczącego pudełka głównego brak). Stan bardzo dobry — karty zostały rozpakowane i kilka razy zagrane w koszulkach.

Pokrywam koszt wysyłki na terenie Polski. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

Nick na forum gry-planszowe.pl: stalker

 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
32. Board Game: K2 [Average Rating:7.17 Overall Rank:349]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry, grana 1 raz
język: PL

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
5 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
33. Board Game: Last Night on Earth: The Zombie Game [Average Rating:7.07 Overall Rank:397] [Average Rating:7.07 Unranked]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry, grana 7 razy
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
4 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
34. Board Game: Ninja: Legend of the Scorpion Clan [Average Rating:6.59 Overall Rank:2263]
Lukasz Pogoda
Poland
Warszawa
Mazowieckie
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Wydanie: angielskie, instrukcja i komponenty EN.

Stan gry i elementów: bardzo dobry — gra rozpakowana, zagrana ale wszystko w doskonałym stanie.

Pokrywam koszt wysyłki na terenie Polski. Możliwy odbiór osobisty w Warszawie.

Nick na forum gry-planszowe.pl: stalker
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
35. Board Game: Monsters Menace America [Average Rating:5.98 Overall Rank:2595]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry, grana kilka razy
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
36. Board Game: Quarriors! [Average Rating:6.86 Overall Rank:525] [Average Rating:6.86 Unranked]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry, grana 5 razy
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
4 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
37. Board Game: Summoner Wars: Guild Dwarves vs Cave Goblins [Average Rating:7.71 Overall Rank:280] [Average Rating:7.71 Unranked]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry, grana kilka razy
język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
38. Board Game: Zombiaki 2: Atak na Moskwę [Average Rating:6.29 Overall Rank:3055]
Tomasz Klos
Poland
Warsaw
Mazowieckie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: dobry
język: PL

Pokrywam koszty wysyłki w granicach kraju.
Możliwy odbiór: Warszawa

Nick na forum gry-planszowe: Klos
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
39. Board Game: Venedig [Average Rating:6.29 Overall Rank:3369]
Łukasz Hapka
Poland
Lublin
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: dobry, grana kilka razy
Język: niem. (wyd. Amigo), instrukcja tylko po ang., ale gra jest niezależna językowo

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie.
Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju.

Nick na gry-planszowe: dumspirospero
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
40. Board Game: Mozaika [Average Rating:5.60 Overall Rank:9270]
Łukasz Hapka
Poland
Lublin
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: dobry, grana kilka razy
Język: pol. (wyd. międzynarodowe)

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie.
Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju.

Nick na gry-planszowe: dumspirospero
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
41. Board Game: Change Horses [Average Rating:5.34 Overall Rank:11220]
Łukasz Hapka
Poland
Lublin
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: dobry, grana kilka razy
Język: niem. (wyd. eggertspiele, wielojęzyczne), instrukcja ang., gra posiada trochę kartę pomocy po ang., ale można powiedzieć, że jest niezależna językowo

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie.
Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju.

Nick na gry-planszowe: dumspirospero
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
42. Board Game: Aton [Average Rating:6.92 Overall Rank:637]
Łukasz Hapka
Poland
Lublin
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: dobry, grana kilka razy
Język: ang. (wyd. Queen Games), ale gra jest niezależna językowo

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie.
Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju.

Nick na gry-planszowe: dumspirospero
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
43. Board Game: Hunter: Deadly Prey [Average Rating:5.23 Overall Rank:10729]
Tomasz Dobosz
Poland
Gdansk
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Wydanie angielskie.

Stan gry i elementów bardzo dobry.
Pudełko nosi leciutkie ślady "półkowania".

Możliwy odbiór osobisty w Gdańsku, lub kilku miejscach Gdyni/Sopotu.
Pokrywam koszty przesyłki na terenie Polski.

Nick na forum: Gambit
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
44. Board Game: Puerto Rico [Average Rating:8.12 Overall Rank:6]
Łukasz Hapka
Poland
Lublin
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: dobry, grana kilka razy
Język: pol. (wyd. Lacerta)

Możliwy odbiór osobisty w Lublinie.
Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju.

Nick na gry-planszowe: dumspirospero
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
45. Board Game: Neuland [Average Rating:6.54 Overall Rank:1463]
Radosław Bolałek
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: bdb/db z wymiany

wydanie EN/DE z polską instrukcją; gra niezależna językowo (oprócz nic nie wnoszących nazw budynków, które są w dwóch językach)

pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską lub Paczkomatem na terenie Polski

możliwy odbiór: Warszawa, Gdańsk (grzecznościowo)

nick na forum gry-planszowe: Tencz
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
46. Board Game: Friesematenten [Average Rating:6.33 Overall Rank:2927]
Jacek Sadaj
Poland
Czestochowa
flag msg tools
mbmbmb
Stan: dobry, gra była grana kilka razy, pudełko ma kilka drobnych otarć na brzegach
Język: polski

Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju Pocztą Polską lub Paczkomatami
Możliwy odbiór osobisty w Częstochowie

Nick na forum gry-planszowe: Jacek_PL
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
47. Board Game: Thurn and Taxis [Average Rating:7.14 Overall Rank:281]
Radosław Bolałek
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: bdb - grana około 5 razy

wydanie PL

pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską lub Paczkomatem na terenie Polski

możliwy odbiór: Warszawa, Gdańsk (grzecznościowo)

nick na forum gry-planszowe: Tencz
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
48. Board Game: Rattus [Average Rating:6.85 Overall Rank:600]
Jacek Sadaj
Poland
Czestochowa
flag msg tools
mbmbmb
Stan: bardzo dobry, gra była grana kilkanaście razy ale nie widać tego po komponentach gry, jedynie pudełko może nosić niewielki ślady otarć powstałe przy transporcie
Język: polski

Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju Pocztą Polską lub Paczkomatami
Możliwy odbiór osobisty w Częstochowie

Nick na forum gry-planszowe: Jacek_PL
5 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
49. Board Game: Agricola: All Creatures Big and Small [Average Rating:7.56 Overall Rank:114]
Zozu PL
Poland
Warsaw
flag msg tools
Stan - bardzo dobry, po dwóch rozgrywkach
Język - polski

Wysyłam na swój koszt pocztą lub paczkomatem
Możliwy odbiór osobisty w Warszawie

mój nick na forum - zozu
7 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
50. Board Game: Black Stories 3 [Average Rating:6.14 Overall Rank:4226]
Zozu PL
Poland
Warsaw
flag msg tools
Stan - bardzo dobry, po kilku rozgrywkach
Język - polski

Wysyłam na swój koszt pocztą lub paczkomatem
Możliwy odbiór osobisty w Warszawie

mój nick na forum - zozu
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
[1]  Prev «  1 , 2 , 3 , 4 , 5  Next »  [49] | 
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
[1]  Prev «  1 , 2 , 3 , 4 , 5  Next »  [49] | 
Front Page | Welcome | Contact | Privacy Policy | Terms of Service | Advertise | Support BGG | Feeds RSS
Geekdo, BoardGameGeek, the Geekdo logo, and the BoardGameGeek logo are trademarks of BoardGameGeek, LLC.