#13 Polski MatHandel (Polish Math Trade)
Adam Badura
Poland
Wrocław
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Recommend
68 
 Thumb up
10.07
 tip
 Hide
Informacje Ogólne

MatHandel jest akcją zbiorowej wymiany gier planszowych na inne gry planszowe. Głównym celem jest dobra zabawa, choć można też starać się zrobić na tym jakiś interes (uczciwy!) - jak na przykład zdobycie trudno dostępnej gry.

Więcej informacji znaleźć można na forum Gry-Planszowe w wątku ogólnym, w wątku tej edycji lub przeglądając listy poprzednich edycji.

Zasady nie uległy zmianie od poprzedniej edycji. Ale na prośbę uczestników (patrz ankieta) będę restrykcyjny jeśli idzie o terminy. Cokolwiek poza terminem (liczy się czas jaki pokazuje BGG) nie będzie już brane pod uwagę.

Poprzednie Edycje

Polski MatHandel (Polish Math Trade)

Zasady

Cała akcja rozgrywa się w trzech etapach, łącznie od 27 sierpnia 2012 do 20 września 2012.

Etap I (27 sierpnia - 10 września)

Pierwszy etap rozpoczyna się 27 sierpnia i trwa do końca (do północy) 10 września.

W etapie tym wszyscy uczestnicy dodają do tej listy gry jakie chcą wymienić. Czym więcej gier dodamy tym większa szansa na wymiany. Zachęcam do dużej aktywności na tym etapie, albowiem nic ona nie kosztuje (poza czasem) i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Gdy bowiem przyjdzie do deklarowania chęci faktycznych wymian (w etapie II) to zawsze możemy zrezygnować z wymiany jakichś (a nawet wszystkich!) gier jakie w tym etapie zadeklarujemy.

Akcja dotyczy wymiany gier planszowych, dlatego innych przedmiotów nie należy dodawać (w tym gier komputerowych/konsolowych czy pieniędzy). Gry mogą być używane lub nowe. Możemy ich nawet nie mieć, ale jeśli je wymienimy to będziemy musieli je jakoś zdobyć (na przykład kupić!), żeby wymiany dokonać.

Wymogi i zalecenia (wymogi bez zmian od poprzedniej edycji)
(1) Każdy wpis jest ofertą. Nie wolno dodawać na listę wpisów które nie mają być ofertami gier na wymianę.
(2) Wpisy i komentarze z ofertami raz na listę dodane nie mogą zostać usunięte. Natomiast samą treść wpisu/komentarza można zmieniać, w szczególności można w niej napisać, że ta oferta jest już nieaktualna. (Zalecam wyedytowanie takiego wpisu/komentarza na treść "nieaktualne", dzięki temu automatyczne skrypty pomocnicze będą wiedziały o co chodzi.)
(3) Każdy wpis na listę to jedna gra stanowiąca pojedynczą ofertę. Jeśli ofertą ma być zestaw gier (na przykład gra i dodatki do niej) to owe dodatkowe elementy należy umieścić jako komentarze do wpisu, każda w oddzielnym komentarzu. (W ostateczności można też wymienić je wszystkie w jednym wpisie, podając linki BGG do tych gier.)
(4) Każdy wpis i komentarz musi zawierać informacje o stanie gry (nowa/używana, stopień uszkodzeń, kompletność, ...), wydaniu, wersji językowej i ewentualnych ograniczeniach w dostawie (domyślnie przyjmujemy możliwość wysyłki na terenie kraju na koszt nadawcy). Warto zwrócić uwagę, że komentarze nie mają zdjęcia i tytułu gry. By więc ułatwić identyfikację można ręcznie dodać zdjęcie do komentarza.
(5) Warto dodać we wpisie nick z forum Gry-Planszowe.pl (jeśli takowy mamy) dla zwiększenia wiarygodności. Jednak nie jest to wymagane.
(6) Warto przy dodawaniu wpisu zadać sobie trud i wybrać obrazek który pasuje do naszej edycji. To ułatwia identyfikację i zmniejsza ryzyko pomyłki.
(7) Nie polecam dodawania komentarzy nie będących ofertami. Jeśli chcemy o coś zapytać czy poprosić o wyjaśnienie to lepiej napisać GeekMail'a do autora wpisu i poprosić o wyjaśnienie (a autor powinien poprawić wpis tak żeby rozwiać wątpliwości innych uczestników).
(8) Nie polecam dodawania komentarzy do samej listy. Do dyskusji niech służy właściwy wątek na forum.
(9) Zainteresowanie jakąś pozycją można wyrazić dając jej "kciuka". Nie jest to ani wymagane ani wiążące, ale pozwala właścicielowi zorientować się w zainteresowaniu ofertą.

Etap II (11 września - 18 września)

Drugi etap rozpoczyna się 11 września i trwa do końca (do północy) 18 września.

W etapie tym wszyscy uczestnicy wysyłają do mnie GeekMail'a z listą wymian. Brak takiego GeekMail'a to brak wymian dla tego uczestnika (nikt nie dostanie jego/jej gier ani on/ona nie dostanie żadnej gry). Proszę zatytułować GeekMail'a „MatHandel #13 – Lista wymian”.

Lista wymian to ciąg linii tekstu, każda w następującym formacie:
(NICK) NUMER_MOJEJ_GRY : NUMER_GRY_1 NUMER_GRY_2 ... NUMER_GRY_n
gdzie: NICK to nasz nick na BGG, NUMER_MOJEJ_GRY to numer naszej oferty (gry) dla której podajemy listę wymian (numer to liczba porządkowa wpisu na liście), NUMER_GRY_1, NUMER_GRY_2, ..., NUMER_GRY_n to numery (ponownie liczby porządkowe wpisów) gier które nas interesują w zamian za grę NUMER_MOJEJ_GRY. Lista wymian może być pusta, co oznacza, że gry NUMER_MOJEJ_GRY nie chcemy wymienić w ogóle. Lista ta może być dowolnie długa. Kolejność na liście nie ma znaczenia. Na liście może pojawić się średnik (;) który wyznacza preferencje. Gry za średnikiem interesują nas w wymianie mniej niż te przed średnikiem. Średniki kumulują się.

Przykład (hipotetyczny):
(adambadura) 12 : 3 7 ; 11 28
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce za swoją grę przedstawioną we wpisie 12, grę z wpisu 3 lub grę z wpisu 7 (obie tak samo). Mniej chętnie, ale ciągle akceptowalnie, gotów jest się wymienić na grę z wpisu 11 lub grę z wpisu 28. Jeśli dojdzie do wymiany i użytkownik adambadura będzie musiał oddać komuś grę 12 to na pewno dostanie za nią jedną z gier 3, 7, 11 lub 28 i nic innego. Musi się jednak liczyć z tym, że może to być owo 28 a nie 3.

Popularne tytuły często pojawiają się na liście (są zgłaszane do wymiany) wiele razy. Na ogół jest nam obojętne którą konkretnie sztukę dostaniemy, ale chcemy tylko jedną, a nie więcej. Tak więc jeśli chcemy jakiś tytuł który występuje więcej niż raz to powinniśmy użyć dodatkowej sztuczki w postaci nazwanej listy.

Nazwane listy mają ten sam format co wcześniej opisane listy wymian, z tą jedynie różnicą, że zamiast numeru naszej gry (NUMER_MOJEJ_GRY) podajemy nazwę listy rozpoczynającą się od znaku procenta (%). Nazwa może składać się jedynie z liter, podkreśleń "_" i cyfr (ale nie mogą zaczynać się cyfrą). Nazwy takiej (razem z owym procentem) możemy dalej używać w listach wymian (i w innych listach nazwanych) tak jakby była to jedna gra.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119
(adambadura) 5 : X X %BRASS X X
(adambadura) 16 : X %BRASS X X X
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce w wymianie dostać jedną z gier (3, 7, 24 lub 119) ale tylko jedną. System ustalający wymiany zapewni więc, że nie stanie się tak iż adambadura dostanie za grę 5 grę 3, a za grę 16 grę 7. Warto zwrócić uwagę, że oczywiście gry wymienione na takiej nazwanej liście mogą być zupełnie różne, ale na ogół korzystamy z tego do oznaczania wielu wystąpień tej samej gry.

Takie wpisy, każdy w osobnej linii, uczestnicy robią dla każdej gry w ofercie i wysyłają to do mnie. (Jeśli ktoś nie uwzględni wymian dla jakichś swoich gier to ich nie wymieni.) Tekstu nie formatujemy ani nie upiększamy w żaden sposób. Choć dopuszczam zmianę zdania i aktualizację listy wymian, to jednak upraszam o nie nadużywanie tego.

Zalecam, żeby uczestnicy nie chcący wymienić jakiejś gry wysyłali dla niej pustą listę wymian, a nie pomijali ją zupełnie. W ten sposób nie będę miał wątpliwości, że ten ktoś nie chce wymienić tej gry, a nie że zapomniał o niej. (To się uogólnia też na przypadek, że ktoś nie chce wymienić żadnej gry.)

Etap III (19 września - …)

W tym etapie najpierw wyznaczam wstępne wymiany i publikuję je (mam zamiar uczynić to 19 września, raczej bliżej 00:00 niż 24:00 – ale nie mogę tego obiecać).

Od ogłoszenia wstępnych wyników daję 24 godziny na zgłaszanie zażaleń. Zażalenia rozpatruję ja i nie ma wyższych instancji. Po tym czasie (w którym wyniki mogą się zmieniać - proszę więc nie przyzwyczajać się do nich) ogłoszę ostateczny koniec i można będzie przejść do wymian.

Dalej uczestnicy wymieniają się danymi adresowymi za pomocą GeekMail'i. Ważne jest użycie (przynajmniej do pierwszego kontaktu, jak potem dalej będzie wyglądała komunikacja to już sprawa uczestników) GeekMail'i bo biorąc pod uwagę uwarunkowania realizacji akcji to jedyny pewny sposób. Zaleca się, by to odbiorca podał dane adresowe (czy co tam innego trzeba) nadawcy, więc to odbiorca winien wykazać się inicjatywą.

Poprawka do listy wymian przysłana w tym (trzecim) etapie (w drugim etapie można poprawiać bez ograniczeń!) będzie dopuszczona wtedy i tylko wtedy jeśli będzie dotyczyła gry w liście nazwanej. Dokładniej:
(1) jeśli gra na liście nazwanej nie jest grą sugerowaną przez nazwę listy to:
(1.1) można w ramach poprawki ją usunąć,
(1.2) można w ramach poprawki zamienić ją na właściwą grę (a więc taką, która pasuje do nazwy),
(2) jeśli gry która pasuje do nazwy nie ma na liście to można ją dodać.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119

Jeśli 3 to nie Brass, to użytkownik adambadura może w ramach poprawek: (1) poprosić o usunięcie 3 z tej nazwanej listy, (2) poprosić o zamianę 3 na 31 jeśli 31 to Brass i (3) poprosić o dodanie 31 do listy jeśli 31 to Brass.

Nazwana lista klarownie wyznacza preferencje użytkownika. Dzięki temu możemy dać wiarę, że pomyłka, to pomyłka a nie lekkomyślność przy wymianie.

Proszę zwrócić uwagę, że nazwana lista musi mieć nazwę która klarownie identyfikuje grę. Nazwa w stylu „%FAJNE_GRY” nie daje żadnych podstaw do zgłaszania poprawek.

Informacje Końcowe

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyniki akcji. Nieuczciwi uczestnicy są rzadkością, ale jednak zdarzają się. Podobnie nie dość dokładne opisy stanu używanych gier też miewają miejsce. Upraszam więc o uwagę i rozwagę. Także przy przygotowywaniu list wymian, byśmy nie byli nieprzyjemnie zaskoczeni.

W sprawach „administracyjnych” należy kontaktować się ze mną. Preferuję GeekMail'a z tytułem zaczynającym się od „MatHandel #13 – ”. Można też pisać na forum.
Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
 • [+] Dice rolls
[1]  Prev «  14 , 15 , 16 , 17 , 18  Next »  [49] | 
376. Board Game: Wooly Bully [Average Rating:6.12 Overall Rank:2103]
Marcin Kwiatkowski
Poland
Olsztyn
flag msg tools
stan pudełka i komponentów db+ (używana wielokrotnie, kafle mogą być nieco przytarte)
język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską lub Paczkomatem na terenie Polski.
możliwy odbiór: Olsztyn

nick na forum gry-planszowe: flowerus
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
377. Board Game: Piastowie Narodziny Orła [Average Rating:5.83 Unranked]
Marcin Kwiatkowski
Poland
Olsztyn
flag msg tools
stan - folia
język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską lub Paczkomatem na terenie Polski.
możliwy odbiór: Olsztyn

nick na forum gry-planszowe: flowerus
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
378. Board Game: Ooga Booga [Average Rating:6.24 Overall Rank:3128]
Marcin Kwiatkowski
Poland
Olsztyn
flag msg tools
stan - bdb, po kilku grach
język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską lub Paczkomatem na terenie Polski.
możliwy odbiór: Olsztyn

nick na forum gry-planszowe: flowerus
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
379. Board Game: Ticket to Ride: Switzerland [Average Rating:7.52 Unranked] [Average Rating:7.52 Unranked] [Average Rating:7.52 Unranked]
Marcin Kwiatkowski
Poland
Olsztyn
flag msg tools
stan - db+, po kilkunastu grach, karty mogą być trochę przybrudzone na brzegach od używania
wersja: multilingual + czarno-biała instrukcja PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską lub Paczkomatem na terenie Polski.
możliwy odbiór: Olsztyn

nick na forum gry-planszowe: flowerus
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
380. Board Game: Men of Iron [Average Rating:6.86 Overall Rank:1813]
Karol Peek
Poland
Kościerzyna
pomorskie
flag msg tools
Stan: dobry (nigdy nie grane, niektóre żetony w wypraskach)
Pokrywam koszta przesyłki na terenie Polski.
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
381. Board Game: Combat Commander: Pacific [Average Rating:8.13 Overall Rank:235]
Karol Peek
Poland
Kościerzyna
pomorskie
flag msg tools
Stan: dobry (raz grane, niektóre żetony wyjęte z wyprasek)
Pokrywam koszta przesyłki na terenie Polski.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
382. Board Game: Power Grid [Average Rating:7.98 Overall Rank:13]
Karol Peek
Poland
Kościerzyna
pomorskie
flag msg tools
Stan dobry (grane kilka razy) Wersja PL.
Pokrywam koszta wysyłki na terenie Polski.
5 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
383. Board Game: Power Grid: Factory Manager [Average Rating:6.93 Overall Rank:507]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Używana, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko lekkie otarcia na rogach,

Język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
384. Board Game: Mare Nostrum [Average Rating:6.77 Overall Rank:826]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Używana, zadbana, stan ogólny db, pudełko- otarcia na rogach,

Język: DE

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
385. Board Game: A Few Acres of Snow [Average Rating:7.47 Overall Rank:159]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Mało używana, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko lekkie otarcia na rogach,

Język: ENG

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
7 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
386. Board Game: A Game of Thrones (first edition) [Average Rating:7.33 Overall Rank:211]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Gra odkupiona z wypożyczalni, mocno eksploatowana. Z przeglądu elementów wynika, że brakuje dwóch białych żetonów. Reszta chyba kompletna. Karty, pionki, plansza w stanie ok. Żetony mocno pościerane. Pudełko mocno pościerane, w stanie dość słabym, podklejone taśmą.

Język: ENG

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
387. Board Game: Fealty [Average Rating:6.84 Overall Rank:1714]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Używana, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko lekkie otarcia na rogach,

Język: ENG

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
388. Board Game: Caylus [Average Rating:7.89 Overall Rank:23]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Używana, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko lekkie otarcia na rogach, wydanie takie jak na zdjęciu.

Język: ENG, wydrukowana instrukcja PL

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
389. Board Game: Singapore [Average Rating:6.25 Overall Rank:3388]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Po 1 rozgrywce, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko lekkie otarcia na rogach, coś mi się kojarzy, że dołączony do gry jest bonus z essen.

Język: ENG, DE

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
390. Board Game: Race for the Galaxy [Average Rating:7.79 Overall Rank:28]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Prawie nieużywana, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko lekkie otarcia na rogach,

Język: ENG + instrukcja PL

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
391. Board Game: Frontiers [Average Rating:6.19 Overall Rank:4166]
Mateusz Zeifert
msg tools
Stan: bardzo dobry, plansza mocno pozginana od długiego leżakowania.
Edycja: ENG
Pokrywam koszty przesyłki na terenie Polski. Możliwy odbiór osobisty w Gliwicach.
Mój nick na forum gry-planszowe.pl - Mateez.
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
392. Board Game: Bootleggers [Average Rating:6.70 Overall Rank:882]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Używana, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko ma uszkodzony jeden narożnik (mocne wgniecenie). Kart jest o jedną mniej niż w spisie w instrukcji (wada fabryczna)

Język: ENG + instrukcja PL

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
393. Board Game: El Grande [Average Rating:7.82 Overall Rank:30]
Jacek H.eller
Poland
wroclaw
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: Używana, zadbana, stan ogólny bdb, pudełko ma otarcia na rogach,

Język: DE, wydrukowana instrukcja PL, część kart w koszulkach z tłumaczeniami.

Pokrywam koszty wysyłki Paczkomatem lub Pocztą Polską na terenie Polski.

Możliwy odbiór osobisty: Wrocław, czasem Rybnik

Nick na forum gry-planszowe: razul
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
394. Board Game: Ticket to Ride: Europe [Average Rating:7.60 Overall Rank:72] [Average Rating:7.60 Unranked]
Karol Peek
Poland
Kościerzyna
pomorskie
flag msg tools
Wersja: PL
Stan: Dobry

Pokrywam koszta przesyłki na terenie Polski.
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
395. Board Game: Valdora [Average Rating:6.87 Overall Rank:885]
Marek Szewczyk
Poland
flag msg tools
Stan: Idealny, rozpakowana i nie grana, karty w koszulkach, w pełni kompletna.

Wersja: Niezależna językowo, w środku cz-b instrukcja PL

Pokrywam koszta przesyłki Pocztą Polską bądź Paczkomatem na terenie Polski, w Warszawie odbiór osobisty.

Nick na forum gry-planszowe.pl: Marcussz
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
396. Board Game: Snorta! [Average Rating:6.12 Overall Rank:2482]
Marek Szewczyk
Poland
flag msg tools
Stan: Idealny, rozpakowana i nie grana, w pełni kompletna.

Wersja: Niezależna językowo, w środku cz-b instrukcja PL

Pokrywam koszta przesyłki Pocztą Polską bądź Paczkomatem na terenie Polski, w Warszawie odbiór osobisty.

Nick na forum gry-planszowe.pl: Marcussz
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
397. Board Game: Friesematenten [Average Rating:6.33 Overall Rank:2857]
Marek Szewczyk
Poland
flag msg tools
Stan: Idealny, rozpakowana nigdy nie grana.

Wersja: Polska

Pokrywam koszta przesyłki Pocztą Polską bądź Paczkomatem na terenie Polski, w Warszawie odbiór osobisty.

Nick na forum gry-planszowe.pl: Marcussz
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
398. Board Game: Mafia [Average Rating:5.68 Overall Rank:8709]
Marek Szewczyk
Poland
flag msg tools
Stan: Idealny, rozpakowana nigdy nie grana.

Wersja: Polska

Pokrywam koszta przesyłki Pocztą Polską bądź Paczkomatem na terenie Polski, w Warszawie odbiór osobisty.

Nick na forum gry-planszowe.pl: Marcussz
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
399. Board Game: Runebound (Second Edition) [Average Rating:6.93 Overall Rank:521]
Marek Szewczyk
Poland
flag msg tools
Stan: Dobry+, grana kilka razy, w pełni kompletna, żetony w woreczkach strunowych. Figurki pomalowane czarnym podkładem.

Wersja: Polska

Pokrywam koszta przesyłki Pocztą Polską bądź Paczkomatem na terenie Polski, w Warszawie odbiór osobisty.

Dodatkowo dołączam zrobioną przez siebie drewnianą podstawkę do kart i żetonów (podczas gry wszystko mamy pod ręką).

Nick na forum gry-planszowe.pl: Marcussz
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
400. Board Game: Runebound: The Island of Dread [Average Rating:7.19 Unranked] [Average Rating:7.19 Unranked]
Marek Szewczyk
Poland
flag msg tools
Stan: Bardzo Dobry, grana raz, w pełni kompletna, żetony w woreczkach strunowych. Figurki pomalowane czarnym podkładem.

Wersja: Polska

To jest dodatek, do gry wymaga podstawowej wersji Runebound (2 edycja).

Pokrywam koszta przesyłki Pocztą Polską bądź Paczkomatem na terenie Polski, w Warszawie odbiór osobisty.

Nick na forum gry-planszowe.pl: Marcussz
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
[1]  Prev «  14 , 15 , 16 , 17 , 18  Next »  [49] | 
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
[1]  Prev «  14 , 15 , 16 , 17 , 18  Next »  [49] | 
Front Page | Welcome | Contact | Privacy Policy | Terms of Service | Advertise | Support BGG | Feeds RSS
Geekdo, BoardGameGeek, the Geekdo logo, and the BoardGameGeek logo are trademarks of BoardGameGeek, LLC.