#13 Polski MatHandel (Polish Math Trade)
Adam Badura
Poland
Wrocław
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Recommend
68 
 Thumb up
10.07
 tip
 Hide
Informacje Ogólne

MatHandel jest akcją zbiorowej wymiany gier planszowych na inne gry planszowe. Głównym celem jest dobra zabawa, choć można też starać się zrobić na tym jakiś interes (uczciwy!) - jak na przykład zdobycie trudno dostępnej gry.

Więcej informacji znaleźć można na forum Gry-Planszowe w wątku ogólnym, w wątku tej edycji lub przeglądając listy poprzednich edycji.

Zasady nie uległy zmianie od poprzedniej edycji. Ale na prośbę uczestników (patrz ankieta) będę restrykcyjny jeśli idzie o terminy. Cokolwiek poza terminem (liczy się czas jaki pokazuje BGG) nie będzie już brane pod uwagę.

Poprzednie Edycje

Polski MatHandel (Polish Math Trade)

Zasady

Cała akcja rozgrywa się w trzech etapach, łącznie od 27 sierpnia 2012 do 20 września 2012.

Etap I (27 sierpnia - 10 września)

Pierwszy etap rozpoczyna się 27 sierpnia i trwa do końca (do północy) 10 września.

W etapie tym wszyscy uczestnicy dodają do tej listy gry jakie chcą wymienić. Czym więcej gier dodamy tym większa szansa na wymiany. Zachęcam do dużej aktywności na tym etapie, albowiem nic ona nie kosztuje (poza czasem) i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Gdy bowiem przyjdzie do deklarowania chęci faktycznych wymian (w etapie II) to zawsze możemy zrezygnować z wymiany jakichś (a nawet wszystkich!) gier jakie w tym etapie zadeklarujemy.

Akcja dotyczy wymiany gier planszowych, dlatego innych przedmiotów nie należy dodawać (w tym gier komputerowych/konsolowych czy pieniędzy). Gry mogą być używane lub nowe. Możemy ich nawet nie mieć, ale jeśli je wymienimy to będziemy musieli je jakoś zdobyć (na przykład kupić!), żeby wymiany dokonać.

Wymogi i zalecenia (wymogi bez zmian od poprzedniej edycji)
(1) Każdy wpis jest ofertą. Nie wolno dodawać na listę wpisów które nie mają być ofertami gier na wymianę.
(2) Wpisy i komentarze z ofertami raz na listę dodane nie mogą zostać usunięte. Natomiast samą treść wpisu/komentarza można zmieniać, w szczególności można w niej napisać, że ta oferta jest już nieaktualna. (Zalecam wyedytowanie takiego wpisu/komentarza na treść "nieaktualne", dzięki temu automatyczne skrypty pomocnicze będą wiedziały o co chodzi.)
(3) Każdy wpis na listę to jedna gra stanowiąca pojedynczą ofertę. Jeśli ofertą ma być zestaw gier (na przykład gra i dodatki do niej) to owe dodatkowe elementy należy umieścić jako komentarze do wpisu, każda w oddzielnym komentarzu. (W ostateczności można też wymienić je wszystkie w jednym wpisie, podając linki BGG do tych gier.)
(4) Każdy wpis i komentarz musi zawierać informacje o stanie gry (nowa/używana, stopień uszkodzeń, kompletność, ...), wydaniu, wersji językowej i ewentualnych ograniczeniach w dostawie (domyślnie przyjmujemy możliwość wysyłki na terenie kraju na koszt nadawcy). Warto zwrócić uwagę, że komentarze nie mają zdjęcia i tytułu gry. By więc ułatwić identyfikację można ręcznie dodać zdjęcie do komentarza.
(5) Warto dodać we wpisie nick z forum Gry-Planszowe.pl (jeśli takowy mamy) dla zwiększenia wiarygodności. Jednak nie jest to wymagane.
(6) Warto przy dodawaniu wpisu zadać sobie trud i wybrać obrazek który pasuje do naszej edycji. To ułatwia identyfikację i zmniejsza ryzyko pomyłki.
(7) Nie polecam dodawania komentarzy nie będących ofertami. Jeśli chcemy o coś zapytać czy poprosić o wyjaśnienie to lepiej napisać GeekMail'a do autora wpisu i poprosić o wyjaśnienie (a autor powinien poprawić wpis tak żeby rozwiać wątpliwości innych uczestników).
(8) Nie polecam dodawania komentarzy do samej listy. Do dyskusji niech służy właściwy wątek na forum.
(9) Zainteresowanie jakąś pozycją można wyrazić dając jej "kciuka". Nie jest to ani wymagane ani wiążące, ale pozwala właścicielowi zorientować się w zainteresowaniu ofertą.

Etap II (11 września - 18 września)

Drugi etap rozpoczyna się 11 września i trwa do końca (do północy) 18 września.

W etapie tym wszyscy uczestnicy wysyłają do mnie GeekMail'a z listą wymian. Brak takiego GeekMail'a to brak wymian dla tego uczestnika (nikt nie dostanie jego/jej gier ani on/ona nie dostanie żadnej gry). Proszę zatytułować GeekMail'a „MatHandel #13 – Lista wymian”.

Lista wymian to ciąg linii tekstu, każda w następującym formacie:
(NICK) NUMER_MOJEJ_GRY : NUMER_GRY_1 NUMER_GRY_2 ... NUMER_GRY_n
gdzie: NICK to nasz nick na BGG, NUMER_MOJEJ_GRY to numer naszej oferty (gry) dla której podajemy listę wymian (numer to liczba porządkowa wpisu na liście), NUMER_GRY_1, NUMER_GRY_2, ..., NUMER_GRY_n to numery (ponownie liczby porządkowe wpisów) gier które nas interesują w zamian za grę NUMER_MOJEJ_GRY. Lista wymian może być pusta, co oznacza, że gry NUMER_MOJEJ_GRY nie chcemy wymienić w ogóle. Lista ta może być dowolnie długa. Kolejność na liście nie ma znaczenia. Na liście może pojawić się średnik (;) który wyznacza preferencje. Gry za średnikiem interesują nas w wymianie mniej niż te przed średnikiem. Średniki kumulują się.

Przykład (hipotetyczny):
(adambadura) 12 : 3 7 ; 11 28
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce za swoją grę przedstawioną we wpisie 12, grę z wpisu 3 lub grę z wpisu 7 (obie tak samo). Mniej chętnie, ale ciągle akceptowalnie, gotów jest się wymienić na grę z wpisu 11 lub grę z wpisu 28. Jeśli dojdzie do wymiany i użytkownik adambadura będzie musiał oddać komuś grę 12 to na pewno dostanie za nią jedną z gier 3, 7, 11 lub 28 i nic innego. Musi się jednak liczyć z tym, że może to być owo 28 a nie 3.

Popularne tytuły często pojawiają się na liście (są zgłaszane do wymiany) wiele razy. Na ogół jest nam obojętne którą konkretnie sztukę dostaniemy, ale chcemy tylko jedną, a nie więcej. Tak więc jeśli chcemy jakiś tytuł który występuje więcej niż raz to powinniśmy użyć dodatkowej sztuczki w postaci nazwanej listy.

Nazwane listy mają ten sam format co wcześniej opisane listy wymian, z tą jedynie różnicą, że zamiast numeru naszej gry (NUMER_MOJEJ_GRY) podajemy nazwę listy rozpoczynającą się od znaku procenta (%). Nazwa może składać się jedynie z liter, podkreśleń "_" i cyfr (ale nie mogą zaczynać się cyfrą). Nazwy takiej (razem z owym procentem) możemy dalej używać w listach wymian (i w innych listach nazwanych) tak jakby była to jedna gra.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119
(adambadura) 5 : X X %BRASS X X
(adambadura) 16 : X %BRASS X X X
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce w wymianie dostać jedną z gier (3, 7, 24 lub 119) ale tylko jedną. System ustalający wymiany zapewni więc, że nie stanie się tak iż adambadura dostanie za grę 5 grę 3, a za grę 16 grę 7. Warto zwrócić uwagę, że oczywiście gry wymienione na takiej nazwanej liście mogą być zupełnie różne, ale na ogół korzystamy z tego do oznaczania wielu wystąpień tej samej gry.

Takie wpisy, każdy w osobnej linii, uczestnicy robią dla każdej gry w ofercie i wysyłają to do mnie. (Jeśli ktoś nie uwzględni wymian dla jakichś swoich gier to ich nie wymieni.) Tekstu nie formatujemy ani nie upiększamy w żaden sposób. Choć dopuszczam zmianę zdania i aktualizację listy wymian, to jednak upraszam o nie nadużywanie tego.

Zalecam, żeby uczestnicy nie chcący wymienić jakiejś gry wysyłali dla niej pustą listę wymian, a nie pomijali ją zupełnie. W ten sposób nie będę miał wątpliwości, że ten ktoś nie chce wymienić tej gry, a nie że zapomniał o niej. (To się uogólnia też na przypadek, że ktoś nie chce wymienić żadnej gry.)

Etap III (19 września - …)

W tym etapie najpierw wyznaczam wstępne wymiany i publikuję je (mam zamiar uczynić to 19 września, raczej bliżej 00:00 niż 24:00 – ale nie mogę tego obiecać).

Od ogłoszenia wstępnych wyników daję 24 godziny na zgłaszanie zażaleń. Zażalenia rozpatruję ja i nie ma wyższych instancji. Po tym czasie (w którym wyniki mogą się zmieniać - proszę więc nie przyzwyczajać się do nich) ogłoszę ostateczny koniec i można będzie przejść do wymian.

Dalej uczestnicy wymieniają się danymi adresowymi za pomocą GeekMail'i. Ważne jest użycie (przynajmniej do pierwszego kontaktu, jak potem dalej będzie wyglądała komunikacja to już sprawa uczestników) GeekMail'i bo biorąc pod uwagę uwarunkowania realizacji akcji to jedyny pewny sposób. Zaleca się, by to odbiorca podał dane adresowe (czy co tam innego trzeba) nadawcy, więc to odbiorca winien wykazać się inicjatywą.

Poprawka do listy wymian przysłana w tym (trzecim) etapie (w drugim etapie można poprawiać bez ograniczeń!) będzie dopuszczona wtedy i tylko wtedy jeśli będzie dotyczyła gry w liście nazwanej. Dokładniej:
(1) jeśli gra na liście nazwanej nie jest grą sugerowaną przez nazwę listy to:
(1.1) można w ramach poprawki ją usunąć,
(1.2) można w ramach poprawki zamienić ją na właściwą grę (a więc taką, która pasuje do nazwy),
(2) jeśli gry która pasuje do nazwy nie ma na liście to można ją dodać.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119

Jeśli 3 to nie Brass, to użytkownik adambadura może w ramach poprawek: (1) poprosić o usunięcie 3 z tej nazwanej listy, (2) poprosić o zamianę 3 na 31 jeśli 31 to Brass i (3) poprosić o dodanie 31 do listy jeśli 31 to Brass.

Nazwana lista klarownie wyznacza preferencje użytkownika. Dzięki temu możemy dać wiarę, że pomyłka, to pomyłka a nie lekkomyślność przy wymianie.

Proszę zwrócić uwagę, że nazwana lista musi mieć nazwę która klarownie identyfikuje grę. Nazwa w stylu „%FAJNE_GRY” nie daje żadnych podstaw do zgłaszania poprawek.

Informacje Końcowe

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyniki akcji. Nieuczciwi uczestnicy są rzadkością, ale jednak zdarzają się. Podobnie nie dość dokładne opisy stanu używanych gier też miewają miejsce. Upraszam więc o uwagę i rozwagę. Także przy przygotowywaniu list wymian, byśmy nie byli nieprzyjemnie zaskoczeni.

W sprawach „administracyjnych” należy kontaktować się ze mną. Preferuję GeekMail'a z tytułem zaczynającym się od „MatHandel #13 – ”. Można też pisać na forum.
Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
 • [+] Dice rolls
[1]  Prev «  20 , 21 , 22 , 23 , 24  Next »  [49] | 
526. Board Game: Targi [Average Rating:7.60 Overall Rank:146]
wojtek chuchla
Poland
Unspecified
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan: bdb, grana kilka razy.

Wydanie niemieckie, instrukcja angielska.

Wysyłka w Polsce (poczta polska) na mój koszt.

Nick na forum gry-planszowe: wc.
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
527. Board Game: Balloon Cup [Average Rating:6.72 Overall Rank:721]
Bartosz Chlebicki
Poland
Warsaw
Mazovia
flag msg tools
designer
melanzowniatv.znadplanszy.pl
badge
melanzowniatv.znadplanszy.pl
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry
Język: EN (na życzenie mogę wydrukować polską instrukcję)

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
Możliwy odbiór: Warszawa, Pruszków, Komorów

nick na forum gry-planszowe: Baartoszz - mathandlarz z pozytywną historią powyżej 7 plusów
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
528. Board Game: Blokus Duo [Average Rating:6.90 Overall Rank:577]
Bartosz Chlebicki
Poland
Warsaw
Mazovia
flag msg tools
designer
melanzowniatv.znadplanszy.pl
badge
melanzowniatv.znadplanszy.pl
mbmbmbmbmb
Stan: bardzo dobry
Język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
Możliwy odbiór: Warszawa, Pruszków, Komorów

nick na forum gry-planszowe: Baartoszz - mathandlarz z pozytywną historią powyżej 7 plusów
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
529. Board Game: Mow [Average Rating:6.24 Overall Rank:2155]
Robert Robin
msg tools
Stan: jak nowa, oryginalny notes i ołówek, pudełko nadal muczy!

Język: niezależna, instrukcja w tysiącu językach, w tym - po polsku

Pokrywam koszty wysyłki na terenie kraju

Możliwy odbiór: Kraków

Nick na gry-planszowe: Robin
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
530. Board Game: Mr. Jack in New York [Average Rating:7.37 Overall Rank:412]
Radosław Cetnarowicz
Poland
Pabianice
Łódźkie
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Gra niezależna językowo, stan bardzo dobry
- plansza, karty i żetony w stanie idealnym
- pudełko w świetnym stanie, żadnych uszkodzeń

Pokrywam koszty wysyłki (Poczta Polska, paczkomaty, OPEK)
Możliwy odbiór: Łódź, Pabianice

Nick na forum gry-planszowe: plastus82
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
531. Board Game: Veto! Szlachecka Gra Karciana 2 edycja (2ed) [Average Rating:6.78 Overall Rank:4829]
killy9999
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Zestaw demonstracyjny do gry Veto złożony z 54 kart. Grane raz, bez koszulek - widoncze minimalne ślady. Całość w woreczku strunowym (pudełka nie było), instrukcja wydrukowana z internetu (również nie było).

Możliwy odbiór osobisty w Łodzi.
Pokrywam koszty wysyłki w Polsce.

Nick na forum gry-planszowe.pl: killy9999
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
532. Board Game: Mare Nostrum [Average Rating:6.77 Overall Rank:826]
Rafal Borek
Poland
Warsaw
flag msg tools
mbmbmb
Stan:
Pudełko: delikatne otarcia na rogach, jeden brzeg jest leciutko stuknięty.
Komponenty: bdb, grane tylko kilka razy, wszystkie karty w koszulkach

Wydanie: angielskie

Możliwy odbiór osobisty: Warszawa
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: rborek
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
533. Board Game: Acquire [Average Rating:7.36 Overall Rank:158]
Rafal Borek
Poland
Warsaw
flag msg tools
mbmbmb
Stan: bdb

Wydanie: angielskie (Avalon Hill, 2008)

Możliwy odbiór osobisty: Warszawa
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: rborek
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
534. Board Game: 51st State [Average Rating:6.97 Overall Rank:664] [Average Rating:6.97 Unranked]
Rafal Borek
Poland
Warsaw
flag msg tools
mbmbmb
Stan: bdb

Wydanie: polskie

Możliwy odbiór osobisty: Warszawa
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: rborek
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
535. Board Game: The New Era [Average Rating:7.70 Overall Rank:473] [Average Rating:7.70 Unranked]
Marcin Tomczyk
Poland
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Stan: nówka

Wydanie: angielskie

Możliwy odbiór osobisty: Kraków
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: redbaron
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
536. Board Game: Zagłada Atlantydy [Average Rating:6.47 Overall Rank:7208]
Marcin Tomczyk
Poland
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Stan: nówka

Wydanie: polskie

Możliwy odbiór osobisty: Kraków
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: redbaron
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
537. Board Game: Prêt-à-Porter [Average Rating:7.30 Overall Rank:702]
Marcin Tomczyk
Poland
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Stan: nówka

Wydanie: angielskie

Możliwy odbiór osobisty: Kraków
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: redbaron
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
538. Board Game: Deadwood [Average Rating:6.47 Overall Rank:1537]
Marcin Tomczyk
Poland
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Stan: używana, stan bardzo dobry

Wydanie: polskie

Możliwy odbiór osobisty: Kraków
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: redbaron
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
539. Board Game: Napoleon's War: The 100 Days [Average Rating:7.42 Overall Rank:2719]
Marcin Tomczyk
Poland
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Stan: używana, stan bardzo dobry

Wydanie: angielskie

Możliwy odbiór osobisty: Kraków
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: redbaron
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
540. Board Game: Munchkin Quest [Average Rating:6.03 Overall Rank:2596]
Marcin Tomczyk
Poland
flag msg tools
designer
mbmbmbmbmb
Stan: nówka

Wydanie: polskie

Możliwy odbiór osobisty: Kraków
Wysyłka w Polsce na mój koszt

Nick na forum gry-planszowe: redbaron
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
541. Board Game: The Hobbit: The Defeat of Smaug [Average Rating:4.82 Overall Rank:11822]
Michał Kamiński
Poland
Warszawa
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: bardzo dobry

język: angielski, na kartach jest trochę tekstu (ale niezbyt trudnego), więc jeśli jedna osoba zna angielski z dziećmi spokojnie można grać

w Warszawie tylko odbiór osobisty; w Polskę wysyłka na mój koszt - najchętniej PACZKOMATAMI

nick na forum gry-planszowe: krokodiler
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
542. Board Game: Null & Nichtig [Average Rating:6.04 Overall Rank:3950]
Michał Kamiński
Poland
Warszawa
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: nowa w folii

język: niemiecki (gra niezależna językowo)

w Warszawie tylko odbiór osobisty; w Polskę wysyłka na mój koszt - najchętniej PACZKOMATAMI

nick na forum gry-planszowe: krokodiler
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
543. Board Game: Coloretto [Average Rating:6.98 Overall Rank:393]
Michał Kamiński
Poland
Warszawa
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: nowa w folii

język: niemiecki (gra niezależna językowo), jest polska instrukcja

w Warszawie tylko odbiór osobisty; w Polskę wysyłka na mój koszt - najchętniej PACZKOMATAMI

nick na forum gry-planszowe: krokodiler
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
544. Board Game: Montego Bay [Average Rating:6.33 Overall Rank:2673]
Michał Kamiński
Poland
Warszawa
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: bardzo dobry; karty w koszulkach

język: polski

w Warszawie tylko odbiór osobisty; w Polskę wysyłka na mój koszt - najchętniej PACZKOMATAMI

nick na forum gry-planszowe: krokodiler
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
545. Board Game: Arkham Horror: Kingsport Horror Expansion [Average Rating:7.47 Unranked] [Average Rating:7.47 Unranked]
Michał Kamiński
Poland
Warszawa
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: nowa w folii

język: angielski

w Warszawie tylko odbiór osobisty; w Polskę wysyłka na mój koszt - najchętniej PACZKOMATAMI

nick na forum gry-planszowe: krokodiler
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
546. Board Game: Arkham Horror: The Curse of the Dark Pharaoh Expansion (Revised Edition) [Average Rating:7.80 Unranked] [Average Rating:7.80 Unranked] [Average Rating:7.80 Unranked]
Michał Kamiński
Poland
Warszawa
flag msg tools
mbmbmbmbmb
stan: nowa w folii

język: angielski

w Warszawie tylko odbiór osobisty; w Polskę wysyłka na mój koszt - najchętniej PACZKOMATAMI

nick na forum gry-planszowe: krokodiler
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
547. Board Game: Poseidon [Average Rating:7.12 Overall Rank:952]
Maciek Obszanski
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan:
1) Pudełko - narożniki poprzecierane, w jednym miejscu wieka rysa długości ok 6cm
2) Komponenty - bardzo dobry, wszystko w woreczkach strunowych. Jedynie instrukcja nosi ślady częstego wertowania.

Wersja
DE, ENG - instrukcja w obu językach, plansza dwustronna.

Wysyłka w Polsce na mój koszt (preferowane paczkomaty). Odbiór osobisty Chorzów i okolice.

Nick na forum gry-planszowe: Palmer("mathandlarz z pozytywną historią").

Narożnik 1

Narożnik 2
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
548. Board Game: El Grande [Average Rating:7.82 Overall Rank:30]
Maciek Obszanski
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan:
1) Pudełko - narożniki poważnie poprzecierane,przteracia wzdłuż krawędzi wieka jak i podstawy.
2) Komponenty - karty i drewienka niegrane. Plansza w jednym miejscu ma przetarcie.

Wersja
DE- dodatkowo drukowana instrukcja PL i kolorowe tłumaczenie wszystkich kart.

Wysyłka w Polsce na mój koszt (preferowane paczkomaty). Odbiór osobisty Chorzów i okolice.

Nick na forum gry-planszowe: Palmer("mathandlarz z pozytywną historią").

Narożnik 1

Narożnik 2

Karty

Plansza
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
549. Board Game: Maharaja: The Game of Palace Building in India [Average Rating:7.19 Overall Rank:363]
Maciek Obszanski
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan:
1) Pudełko - narożniki poprzecierane
2) Komponenty - bardzo dobry -, bo w jednym miejscu na planszy delikatne zadarcie

Wersja
ENG - drukowana instrukcja PL

Wysyłka w Polsce na mój koszt (preferowane paczkomaty). Odbiór osobisty Chorzów i okolice.

Nick na forum gry-planszowe: Palmer("mathandlarz z pozytywną historią").

Narożnik

Plansza
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
550. Board Game: Leaping Lemmings [Average Rating:6.51 Overall Rank:1613]
Maciek Obszanski
Poland
flag msg tools
mbmbmbmbmb
Stan:
1) Pudełko - bdb-, jest ono lakierowane jak w większości produkcji GMT, więc widać na nim zarysowania
2) Komponenty - bdb-, żetony i karty nie noszą wiele śladów użytkowania, jedynie narożniki planszy lekko przygniecione
Wersja
ENG

Wysyłka w Polsce na mój koszt (preferowane paczkomaty). Odbiór osobisty Chorzów i okolice.

Nick na forum gry-planszowe: Palmer("mathandlarz z pozytywną historią").
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
[1]  Prev «  20 , 21 , 22 , 23 , 24  Next »  [49] | 
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
[1]  Prev «  20 , 21 , 22 , 23 , 24  Next »  [49] | 
Front Page | Welcome | Contact | Privacy Policy | Terms of Service | Advertise | Support BGG | Feeds RSS
Geekdo, BoardGameGeek, the Geekdo logo, and the BoardGameGeek logo are trademarks of BoardGameGeek, LLC.