#9 Polski MatHandel (Polish Math Trade)
Recommend
41 
 Thumb up
1.00
 tip
 Hide
Informacje Ogólne

MatHandel jest akcją zbiorowej wymiany gier planszowych na inne gry planszowe. Głównym celem jest dobra zabawa, choć można też starać się zrobić na tym jakiś interes (uczciwy!) - jak na przykład zdobycie trudno dostępnej gry.

Więcej informacji znaleźć można na forum lub przeglądając listy poprzednich edycji.

Wiążące zasady nie uległy zaostrzeniu od poprzedniej edycji, więc wszyscy obeznani z zasadami mogą darować sobie dalsze czytanie.

Poprzednie Edycje

Pierwsza
Druga
Trzecia
Trzecia, dogrywka
Czwarta
Piąta
Szósta
Siódma
Ósma
Ósma, dogrywka

Zasady

Cała akcja rozgrywa się w trzech etapach, łącznie od 23 maja 2011 do 14 czerwca 2011.

Etap I (23 maja - 5 czerwca)

Pierwszy etap rozpoczyna się 23 maja i trwa do końca (do północy) 5 czerwca.

W etapie tym wszyscy uczestnicy dodają do tej listy gry jakie chcą wymienić. Czym więcej gier dodamy tym większa szansa na wymiany. Zachęcam do dużej aktywności na tym etapie, albowiem nic ona nie kosztuje (poza czasem) i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Gdy bowiem przyjdzie do deklarowania chęci faktycznych wymian (w etapie II) to zawsze możemy zrezygnować z wymiany jakichś (a nawet wszystkich!) gier jakie w tym etapie zadeklarujemy.

Akcja dotyczy wymiany gier planszowych, dlatego innych przedmiotów nie należy dodawać (w tym gier komputerowych/konsolowych czy pieniędzy). Gry mogą być używane lub nowe. Możemy ich nawet nie mieć, ale jeśli je wymienimy to będziemy musieli je jakoś zdobyć (na przykład kupić!), żeby wymiany dokonać.

Wymogi i zalecenia (wymogi bez zmian od poprzedniej edycji)
1) Każdy wpis jest ofertą. Nie należy dodawać na listę wpisów które nie mają być ofertami gier na wymianę.
2) Wpisy i komentarze z ofertami raz na listę dodane nie mogą zostać usunięte. Natomiast samą treść wpisu/komentarza można zmieniać, w szczególności można w niej napisać, że ta oferta jest już nieaktualna. (Zalecam wyedytowanie takiego wpisu/komentarza na treść "nieaktualne".)
3) Każdy wpis na listę to jedna gra stanowiąca pojedynczą ofertę. Jeśli ofertą ma być zestaw gier (na przykład gra i dodatki do niej) to owe dodatkowe elementy należy umieścić jako komentarze do wpisu, każda w oddzielnym komentarzu.
4) Każdy wpis i komentarz powinien zawierać informacje o stanie gry (nowa/używana, stopień uszkodzeń, kompletność, ...), wydaniu, wersji językowej i ewentualnych ograniczeniach w dostawie (domyślnie przyjmujemy możliwość wysyłki na terenie kraju na koszt nadawcy). Warto zwrócić uwagę, że komentarze nie mają zdjęcia i tytułu gry. By więc ułatwić identyfikację można ręcznie dodać zdjęcie do komentarza.
5) Warto dodać we wpisie nick z forum Gry-Planszowe.pl (jeśli takowy mamy) dla zwiększenia wiarygodności. Jednak nie jest to wymagane.
6) Warto przy dodawaniu wpisu zadać sobie trud i wybrać obrazek który pasuje do naszej edycji. To ułatwia identyfikację i zmniejsza ryzyko pomyłki.
7) Nie polecam dodawania komentarzy do wpisów nie będących ofertami. Jeśli chcemy o coś zapytać czy poprosić o wyjaśnienie to lepiej napisać GeekMail'a do autora wpisu i poprosić o wyjaśnienie (a autor powinien poprawić wpis tak żeby rozwiać wątpliwości innych uczestników).
8) Nie polecam dodawania komentarzy do samej listy. Do dyskusji niech służy właściwy wątek na forum.
9) Zainteresowanie jakąś pozycją można wyrazić dając jej "kciuka". Nie jest to ani wymagane ani wiążące, ale pozwala właścicielowi zorientować się w zainteresowaniu ofertą.

Etap II (6 czerwca - 12 czerwca)

Drugi etap rozpoczyna się 6 czerwca i trwa do końca (do północy) 12 czerwca.

W etapie tym wszyscy uczestnicy wysyłają do mnie GeekMail'a z listą wymian. Brak takiego GeekMail'a to brak wymian dla tego uczestnika (nikt nie dostanie jego/jej gier ani on/ona nie dostanie żadnej gry). Proszę zatytułować GeekMail'a „MatHandel #9 – Lista wymian”.

Lista wymian to ciąg linii tekstu, każda w następującym formacie:
(NICK) NUMER_MOJEJ_GRY : NUMER_GRY_1 NUMER_GRY_2 ... NUMER_GRY_n
gdzie: NICK to nasz nick na BGG, NUMER_MOJEJ_GRY to numer naszej oferty (gry) dla której podajemy listę wymian (numer to liczba porządkowa wpisu na liście), NUMER_GRY_1, NUMER_GRY_2, ..., NUMER_GRY_n to numery (ponownie liczby porządkowe wpisów) gier które nas interesują w zamian za grę NUMER_MOJEJ_GRY. Lista wymian może być pusta, co oznacza, że gry NUMER_MOJEJ_GRY nie chcemy wymienić w ogóle. Lista ta może być dowolnie długa. Kolejność na liście nie ma znaczenia. Na liście może pojawić się średnik (;) który jeszcze bardziej wzmacnia kolejność. Gry za średnikiem interesują nas w wymianie mniej niż te przed średnikiem. Średniki kumulują się.

Przykład (hipotetyczny):
(adambadura) 12 : 3 7 ; 11 28
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce za swoją grę przedstawioną we wpisie 12, grę z wpisu 3 lub grę z wpisu 7 (obie tak samo). Mniej chętnie, ale ciągle akceptowalnie, gotów jest się wymienić na grę z wpisu 11 lub grę z wpisu 28. Jeśli dojdzie do wymiany i użytkownik adambadura będzie musiał oddać komuś grę 12 to na pewno dostanie za nią jedną z gier 3, 7, 11 lub 28 i nic innego. Musi się jednak liczyć z tym, że może to być owo 28 a nie 3.

Popularne tytuły często pojawiają się na liście (są zgłaszane do wymiany) wiele razy. Na ogół jest nam obojętne którą konkretnie sztukę dostaniemy, ale chcemy tylko jedną, a nie więcej. Tak więc jeśli oferujemy na wymianę więcej niż jedną grę, a chcemy w zamian jakiś tytuł który ma więcej niż jedną sztukę to musimy użyć dodatkowej sztuczki w postaci nazwanej listy.

Nazwane listy mają ten sam format co wcześniej opisane listy wymian, z tą jedynie różnicą, że zamiast numeru naszej gry (NUMER_MOJEJ_GRY) podajemy nazwę listy rozpoczynającą się od znaku procenta (%). Nazwa może składać się jedynie z liter i podkreśleń "_". Nazwy takiej (razem z owym procentem) możemy dalej używać w listach wymian (i w listach nazwanych) tak jakby była to jedna gra.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119
(adambadura) 5 : X X %BRASS X X
(adambadura) 16 : X %BRASS X X X
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce w wymianie dostać jedną z gier (3, 7, 24 lub 119) ale tylko jedną. System ustalający wymiany zapewni więc, że nie stanie się tak iż adambadura dostanie za grę 5 grę 3, a za grę 16 grę 7. Warto zwrócić uwagę, że oczywiście gry wymienione na takiej nazwanej liście mogą być zupełnie różne, ale na ogół korzystamy z tego do oznaczania wielu wystąpień tej samej gry.

Takie wpisy, każdy w osobnej linii, uczestnicy robią dla każdej gry w ofercie i wysyłają to do mnie. (Jeśli ktoś nie uwzględni wymian dla jakichś swoich gier to ich nie wymieni.) Tekstu nie formatujemy ani nie upiększamy w żaden sposób. Choć dopuszczam zmianę zdania i aktualizację listy wymian, to jednak upraszam o nie nadużywanie tego.

Zalecam, żeby uczestnicy nie chcący wymienić jakiejś gry wysyłali dla niej pustą listę wymian, a nie pomijali ją zupełnie. W ten sposób nie będę miał wątpliwości, że ten ktoś nie chce wymienić tej gry, a nie że zapomniał o niej. (To się uogólnia też na przypadek, że ktoś nie chce wymienić żadnej gry.)

Etap III (13 czerwca - …)

W tym etapie wyznaczam ostateczne wymiany i publikuję je (mam zamiar uczynić to 13 czerwca, raczej bliżej 00:00 niż 24:00 – ale nie mogę tego obiecać).

Od ogłoszenia wyników daję 24 godziny na zgłaszanie zażaleń. Z góry odrzucać będę zwykłe niezadowolenia. Pod uwagę brane są tylko ewidentne błędy czy literówki. Zażalenia rozpatruję ja i nie ma wyższych instancji. Po tym czasie (w którym wyniki mogą się zmieniać) ogłoszę ostateczny koniec i można będzie przejść do wymian.

Dalej uczestnicy wymieniają się danymi adresowymi za pomocą GeekMail'i. Ważne jest użycie (przynajmniej do pierwszego kontaktu, jak potem dalej będzie wyglądała komunikacja to już sprawa uczestników) GeekMail'i bo biorąc pod uwagę uwarunkowania realizacji akcji to jedyny pewny sposób. Zaleca się, by to odbiorca podał dane adresowe (czy co tam innego trzeba) nadawcy, więc to na odbiorcy winien wykazać się inicjatywą.

Informacje Końcowe

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyniki akcji. Nieuczciwi uczestnicy są rzadkością, ale jednak zdarzają się. Podobnie nie dość wnikliwe opisy stanu używanych gier też miewają miejsce. Upraszam więc o uwagę i rozwagę. Także przy przygotowywaniu list wymian, byśmy nie byli nieprzyjemnie zaskoczeni.

W sprawach „administracyjnych” należy kontaktować się ze mną. Preferuję GeekMail'a z tytułem zaczynającym się od „MatHandel #9 – ”. Można też pisać na forum.
Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
 • [+] Dice rolls
1 , 2 , 3 , 4 , 5  Next »  [22]  |  
1. Board Game: Catan Dice Game [Average Rating:5.70 Overall Rank:6383]
Board Game: Catan Dice Game
stan: Używana, w dobrym stanie. Wszystkie "plansze" w notesiku (do gry używałęm drukowanych "planszy").
język: DE (komponenty niezależne językowo)

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Wrocław

nick na forum gry-planszowe: abadura
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
2. Board Game: Senji [Average Rating:6.52 Overall Rank:2509]
Board Game: Senji
surmik
Poland
flag msg tools
badge
Avatar
Microbadge: Maria fanMicrobadge: Wargamer - WW2: European TheaterMicrobadge: Alan Moore fanMicrobadge: Treefrog Line fanMicrobadge: Agricola fan
NIEAKTUALNE
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
3. Board Game: Power Struggle [Average Rating:6.99 Overall Rank:1255]
Board Game: Power Struggle
surmik
Poland
flag msg tools
badge
Avatar
Microbadge: Maria fanMicrobadge: Wargamer - WW2: European TheaterMicrobadge: Alan Moore fanMicrobadge: Treefrog Line fanMicrobadge: Agricola fan
Stan: Bardzo dobry, zarówno plansza jak i komponenty.
Język: ANG


Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Trójmiasto

nick na forum gry-planszowe: surmik
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
4. Board Game: StarCraft: The Board Game [Average Rating:7.34 Overall Rank:447]
Board Game: StarCraft: The Board Game
surmik
Poland
flag msg tools
badge
Avatar
Microbadge: Maria fanMicrobadge: Wargamer - WW2: European TheaterMicrobadge: Alan Moore fanMicrobadge: Treefrog Line fanMicrobadge: Agricola fan
NIEAKTUALNE
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
5. Board Game: Vinhos [Average Rating:7.49 Overall Rank:421]
Board Game: Vinhos
surmik
Poland
flag msg tools
badge
Avatar
Microbadge: Maria fanMicrobadge: Wargamer - WW2: European TheaterMicrobadge: Alan Moore fanMicrobadge: Treefrog Line fanMicrobadge: Agricola fan
Stan: Bardzo dobry a wręcz praktycznie idealny. Gra grana raz solo dla przećwiczenia zasad.
Język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Trójmiasto

nick na forum gry-planszowe: surmik
7 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
6. Board Game: Lost Cities [Average Rating:7.18 Overall Rank:324]
Board Game: Lost Cities
surmik
Poland
flag msg tools
badge
Avatar
Microbadge: Maria fanMicrobadge: Wargamer - WW2: European TheaterMicrobadge: Alan Moore fanMicrobadge: Treefrog Line fanMicrobadge: Agricola fan
Stan: Plansza i pudełki bardzo dobry, karty minimalnie wytarte.
Język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Trójmiasto

nick na forum gry-planszowe: surmik
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
7. Board Game: Apples to Apples [Average Rating:5.81 Overall Rank:4782] [Average Rating:5.81 Unranked]
Board Game: Apples to Apples
surmik
Poland
flag msg tools
badge
Avatar
Microbadge: Maria fanMicrobadge: Wargamer - WW2: European TheaterMicrobadge: Alan Moore fanMicrobadge: Treefrog Line fanMicrobadge: Agricola fan
Stan: Bardzo dobry.
Język: PL


Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Trójmiasto

nick na forum gry-planszowe: surmik
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
8. Board Game: Survive: Escape from Atlantis! [Average Rating:7.31 Overall Rank:288]
Board Game: Survive: Escape from Atlantis!
Marcin Krupiński
Poland
Warsaw
flag msg tools
designer
Designer of two games and one expansion
badge
This space is available for rental
Avatar
Microbadge: Gloomhaven fanMicrobadge: Gloomhaven fanMicrobadge: Gloomhaven fanMicrobadge: thenMicrobadge: I finished Gloomhaven!
stan: Grana 2 razy, w bardzo dobrym stanie.
język: EN (komponenty niezależne językowo)

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Warszawa, prawdopodobnie też czerwcowy Pionek (przez osobę trzecią)

nick na forum gry-planszowe: yosz
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
9. Board Game: The Princes of Florence [Average Rating:7.53 Overall Rank:182]
Board Game: The Princes of Florence
Marcin Krupiński
Poland
Warsaw
flag msg tools
designer
Designer of two games and one expansion
badge
This space is available for rental
Avatar
Microbadge: Gloomhaven fanMicrobadge: Gloomhaven fanMicrobadge: Gloomhaven fanMicrobadge: thenMicrobadge: I finished Gloomhaven!
stan: Grana kilka razy, w bardzo dobrym stanie.
język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Warszawa, prawdopodobnie też czerwcowy Pionek (przez osobę trzecią)

nick na forum gry-planszowe: yosz
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
10. Board Game: The Pillars of the Earth: Builders Duel [Average Rating:6.56 Overall Rank:2456]
Board Game: The Pillars of the Earth: Builders Duel
Marcin Krupiński
Poland
Warsaw
flag msg tools
designer
Designer of two games and one expansion
badge
This space is available for rental
Avatar
Microbadge: Gloomhaven fanMicrobadge: Gloomhaven fanMicrobadge: Gloomhaven fanMicrobadge: thenMicrobadge: I finished Gloomhaven!
stan: Grana 3-4 razy, w bardzo dobrym stanie.
język: EN

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Warszawa, prawdopodobnie też czerwcowy Pionek (przez osobę trzecią)

nick na forum gry-planszowe: yosz
3 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
11. Board Game: Tannhäuser [Average Rating:6.48 Overall Rank:2129]
Board Game: Tannhäuser
Jacek Brzezowski
Poland
Wrocław
flag msg tools
Microbadge: Cthulhu fanMicrobadge: D&D fan - Basic EditionsMicrobadge: I'm an old school Dungeon MasterMicrobadge: tremulus RPG fanMicrobadge: Dungeon World RPG fan
Stan: dobry (bardzo dobry jeśli pominąć nieco wgnieciony róg pudełka). Przeze mnie nie grana, przez poprzedniego właściciela chyba również nie za bardzo.

Język: ENG + drukowana instrukcja PL


Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Wrocław (jest szansa, że będę na Pionku).

nick na forum gry-planszowe: Sandking
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
12. Board Game: Labirynt Czarnoksiężnika [Average Rating:3.12 Overall Rank:19647]
Board Game: Labirynt Czarnoksiężnika
Jacek Brzezowski
Poland
Wrocław
flag msg tools
Microbadge: Cthulhu fanMicrobadge: D&D fan - Basic EditionsMicrobadge: I'm an old school Dungeon MasterMicrobadge: tremulus RPG fanMicrobadge: Dungeon World RPG fan
Stan: bardzo dobry (raz grana, później półkowana)
Język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Wrocław (jest szansa, że będę na Pionku).

nick na forum gry-planszowe: Sandking
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
13. Board Game: Tales of the Arabian Nights [Average Rating:7.20 Overall Rank:434]
Board Game: Tales of the Arabian Nights
Jacek Brzezowski
Poland
Wrocław
flag msg tools
Microbadge: Cthulhu fanMicrobadge: D&D fan - Basic EditionsMicrobadge: I'm an old school Dungeon MasterMicrobadge: tremulus RPG fanMicrobadge: Dungeon World RPG fan
Stan: Bardzo dobry, niegrana (elementy wypchnięte)
Język: ANG

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Wrocław (jest szansa, że będę na Pionku).

nick na forum gry-planszowe: Sandking
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
14. Board Game: Machina [Average Rating:5.36 Overall Rank:17864]
Board Game: Machina
Jacek Brzezowski
Poland
Wrocław
flag msg tools
Microbadge: Cthulhu fanMicrobadge: D&D fan - Basic EditionsMicrobadge: I'm an old school Dungeon MasterMicrobadge: tremulus RPG fanMicrobadge: Dungeon World RPG fan
Stan: pudełko w stanie dość średnim (jeśli nie żałosnym), elementy używane dość intensywnie swojego czasu. Może brakować kilku elementów.
Język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Wrocław (jest szansa, że będę na Pionku).

nick na forum gry-planszowe: Sandking
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
15. Board Game: Kill Doctor Lucky [Average Rating:6.15 Overall Rank:2532]
Board Game: Kill Doctor Lucky
Jacek Brzezowski
Poland
Wrocław
flag msg tools
Microbadge: Cthulhu fanMicrobadge: D&D fan - Basic EditionsMicrobadge: I'm an old school Dungeon MasterMicrobadge: tremulus RPG fanMicrobadge: Dungeon World RPG fan
Stan: dobry (jest to tekturowe wydanie Cheapass Games "Director's Cut")
Język: PL

Pokrywam koszty wysyłki Pocztą Polską na terenie Polski.
możliwy odbiór: Wrocław (jest szansa, że będę na Pionku).

nick na forum gry-planszowe: Sandking
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
16. Board Game: Crows [Average Rating:6.39 Overall Rank:3886]
Board Game: Crows
Sebastian Zzz
Poland
Warsaw
flag msg tools
Microbadge: 5 Year Geek VeteranMicrobadge: Copper Board Game Collector
Stan pudełka i komponentów: Bardzo dobry

Wersja językowa: ENG, DE, FR Nie ma polskiej instrukcji, ale angielska ma tylko 4 króciutkie strony, a zasady są banalnie proste (choć sama gra taka nie jest)

Pokrywam koszty wysyłki na terenie Polski.
możliwy odbiór: Warszawa.

nick na forum gry-planszowe: jingowawa
2 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
17. Board Game: Quarto [Average Rating:6.86 Overall Rank:956]
Board Game: Quarto
Sebastian Zzz
Poland
Warsaw
flag msg tools
Microbadge: 5 Year Geek VeteranMicrobadge: Copper Board Game Collector
WERSJA MINI/TRAVEL

Stan pudełka i komponentów: Bardzo dobry

Wersja językowa: polska

Pokrywam koszty wysyłki na terenie Polski.
możliwy odbiór: Warszawa.

nick na forum gry-planszowe: jingowawa
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
18. Board Game: Simply Ingenious [Average Rating:5.27 Overall Rank:19795]
Board Game: Simply Ingenious
Sebastian Zzz
Poland
Warsaw
flag msg tools
Microbadge: 5 Year Geek VeteranMicrobadge: Copper Board Game Collector
Stan pudełka i komponentów: Bardzo dobry

Wersja językowa: niemiecka + czarnobiała angielska
(1 str - banalne zasady, w razie potrzeby mogę zrobić tłumaczenie na polski)
Pokrywam koszty wysyłki na terenie Polski.
możliwy odbiór: Warszawa.

nick na forum gry-planszowe: jingowawa
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
19. Board Game: Dschunke [Average Rating:6.65 Overall Rank:2655]
Board Game: Dschunke
Ola Bażyńska
Poland
Warszawa
flag msg tools
Avatar
Microbadge: I love microbadges!Microbadge: Budget: Games first, food optional.Microbadge: I want to show more than five microbadges!Microbadge: Will work for board gamesMicrobadge: Too many microbadges
stan: 5-/5 minimalne ślady zużycia na pudełku
język: niezależna językowo
instrukcja: niemiecka + drukowana angielska

3-4 graczy

Pokrywam koszty wysyłki.
możliwy odbiór: Warszawa, Pionek

nick na forum gry-planszowe: oopsiak
1 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
20. Board Game: Gloom [Average Rating:6.34 Overall Rank:1784] [Average Rating:6.34 Unranked]
Board Game: Gloom
Ola Bażyńska
Poland
Warszawa
flag msg tools
Avatar
Microbadge: I love microbadges!Microbadge: Budget: Games first, food optional.Microbadge: I want to show more than five microbadges!Microbadge: Will work for board gamesMicrobadge: Too many microbadges
stan: 5-/5 ślady zużycia na pudełku, karty niezniszczone, ale widać, że grane
język: angielski
instrukcja: angielska

2-4 graczy

Pokrywam koszty wysyłki.
możliwy odbiór: Warszawa, Pionek

nick na forum gry-planszowe: oopsiak
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
21. Board Game: The Lord of the Rings [Average Rating:6.75 Overall Rank:877]
Board Game: The Lord of the Rings
Ola Bażyńska
Poland
Warszawa
flag msg tools
Avatar
Microbadge: I love microbadges!Microbadge: Budget: Games first, food optional.Microbadge: I want to show more than five microbadges!Microbadge: Will work for board gamesMicrobadge: Too many microbadges
NIEAKTUALNE
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
22. Board Game: Once Upon a Time: The Storytelling Card Game [Average Rating:6.42 Overall Rank:1629]
Board Game: Once Upon a Time: The Storytelling Card Game
Ola Bażyńska
Poland
Warszawa
flag msg tools
Avatar
Microbadge: I love microbadges!Microbadge: Budget: Games first, food optional.Microbadge: I want to show more than five microbadges!Microbadge: Will work for board gamesMicrobadge: Too many microbadges
stan: 5-/5 jakieś minimalne otarcia na rogach
język: angielski
instrukcja: angielska

2-6/10(?) graczy

Pokrywam koszty wysyłki.
możliwy odbiór: Warszawa, Pionek

nick na forum gry-planszowe: oopsiak
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
23. Board Game: Emira [Average Rating:5.95 Overall Rank:5944]
Board Game: Emira
Ola Bażyńska
Poland
Warszawa
flag msg tools
Avatar
Microbadge: I love microbadges!Microbadge: Budget: Games first, food optional.Microbadge: I want to show more than five microbadges!Microbadge: Will work for board gamesMicrobadge: Too many microbadges
stan: 5/5 (folia)
język: niemiecki, w pełni zależna językowo
instrukcja: niemiecka + drukowana polska

3-5 graczy

Pokrywam koszty wysyłki.
możliwy odbiór: Warszawa, Pionek

nick na forum gry-planszowe: oopsiak
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
24. Board Game: Justinian [Average Rating:5.81 Overall Rank:7842]
Board Game: Justinian
Ola Bażyńska
Poland
Warszawa
flag msg tools
Avatar
Microbadge: I love microbadges!Microbadge: Budget: Games first, food optional.Microbadge: I want to show more than five microbadges!Microbadge: Will work for board gamesMicrobadge: Too many microbadges
stan: 5/5 (folia)
język: niezależna językowo
instrukcja: niemiecka + drukowana angielska

2-4 graczy

Pokrywam koszty wysyłki.
możliwy odbiór: Warszawa, Pionek

nick na forum gry-planszowe: oopsiak
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
25. Board Game: Ramparts [Average Rating:6.26 Overall Rank:6284]
Board Game: Ramparts
Ola Bażyńska
Poland
Warszawa
flag msg tools
Avatar
Microbadge: I love microbadges!Microbadge: Budget: Games first, food optional.Microbadge: I want to show more than five microbadges!Microbadge: Will work for board gamesMicrobadge: Too many microbadges
stan: 5/5 (folia)
język: niezależna językowo
instrukcja: niemiecka + drukowana angielska

2-4 graczy

Pokrywam koszty wysyłki.
możliwy odbiór: Warszawa, Pionek

nick na forum gry-planszowe: oopsiak
 
 Thumb up
 tip
 Hide
 • [+] Dice rolls
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
1 , 2 , 3 , 4 , 5  Next »  [22]  |  
Loading... | Locked Hide Show Unlock Lock Comment     View Previous {{limitCount(numprevitems_calculated,commentParams.showcount)}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
{{error.message}}
{{comment.error.message}}
    View More Comments {{limitCount(numnextitems_calculated,commentParams.showcount)}} / {{numnextitems_calculated}} 1 « Pg. {{commentParams.pageid}} » {{data.config.endpage}}
1 , 2 , 3 , 4 , 5  Next »  [22]  |