#9 Polski MatHandel (Polish Math Trade)
Adam Badura
Poland
Wrocław
flag msg tools
badge
Avatar
mbmbmbmbmb
Recommend
41 
 Thumb up
1.00
 tip
 Hide
Informacje Ogólne

MatHandel jest akcją zbiorowej wymiany gier planszowych na inne gry planszowe. Głównym celem jest dobra zabawa, choć można też starać się zrobić na tym jakiś interes (uczciwy!) - jak na przykład zdobycie trudno dostępnej gry.

Więcej informacji znaleźć można na forum lub przeglądając listy poprzednich edycji.

Wiążące zasady nie uległy zaostrzeniu od poprzedniej edycji, więc wszyscy obeznani z zasadami mogą darować sobie dalsze czytanie.

Poprzednie Edycje

Pierwsza
Druga
Trzecia
Trzecia, dogrywka
Czwarta
Piąta
Szósta
Siódma
Ósma
Ósma, dogrywka

Zasady

Cała akcja rozgrywa się w trzech etapach, łącznie od 23 maja 2011 do 14 czerwca 2011.

Etap I (23 maja - 5 czerwca)

Pierwszy etap rozpoczyna się 23 maja i trwa do końca (do północy) 5 czerwca.

W etapie tym wszyscy uczestnicy dodają do tej listy gry jakie chcą wymienić. Czym więcej gier dodamy tym większa szansa na wymiany. Zachęcam do dużej aktywności na tym etapie, albowiem nic ona nie kosztuje (poza czasem) i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Gdy bowiem przyjdzie do deklarowania chęci faktycznych wymian (w etapie II) to zawsze możemy zrezygnować z wymiany jakichś (a nawet wszystkich!) gier jakie w tym etapie zadeklarujemy.

Akcja dotyczy wymiany gier planszowych, dlatego innych przedmiotów nie należy dodawać (w tym gier komputerowych/konsolowych czy pieniędzy). Gry mogą być używane lub nowe. Możemy ich nawet nie mieć, ale jeśli je wymienimy to będziemy musieli je jakoś zdobyć (na przykład kupić!), żeby wymiany dokonać.

Wymogi i zalecenia (wymogi bez zmian od poprzedniej edycji)
1) Każdy wpis jest ofertą. Nie należy dodawać na listę wpisów które nie mają być ofertami gier na wymianę.
2) Wpisy i komentarze z ofertami raz na listę dodane nie mogą zostać usunięte. Natomiast samą treść wpisu/komentarza można zmieniać, w szczególności można w niej napisać, że ta oferta jest już nieaktualna. (Zalecam wyedytowanie takiego wpisu/komentarza na treść "nieaktualne".)
3) Każdy wpis na listę to jedna gra stanowiąca pojedynczą ofertę. Jeśli ofertą ma być zestaw gier (na przykład gra i dodatki do niej) to owe dodatkowe elementy należy umieścić jako komentarze do wpisu, każda w oddzielnym komentarzu.
4) Każdy wpis i komentarz powinien zawierać informacje o stanie gry (nowa/używana, stopień uszkodzeń, kompletność, ...), wydaniu, wersji językowej i ewentualnych ograniczeniach w dostawie (domyślnie przyjmujemy możliwość wysyłki na terenie kraju na koszt nadawcy). Warto zwrócić uwagę, że komentarze nie mają zdjęcia i tytułu gry. By więc ułatwić identyfikację można ręcznie dodać zdjęcie do komentarza.
5) Warto dodać we wpisie nick z forum Gry-Planszowe.pl (jeśli takowy mamy) dla zwiększenia wiarygodności. Jednak nie jest to wymagane.
6) Warto przy dodawaniu wpisu zadać sobie trud i wybrać obrazek który pasuje do naszej edycji. To ułatwia identyfikację i zmniejsza ryzyko pomyłki.
7) Nie polecam dodawania komentarzy do wpisów nie będących ofertami. Jeśli chcemy o coś zapytać czy poprosić o wyjaśnienie to lepiej napisać GeekMail'a do autora wpisu i poprosić o wyjaśnienie (a autor powinien poprawić wpis tak żeby rozwiać wątpliwości innych uczestników).
8) Nie polecam dodawania komentarzy do samej listy. Do dyskusji niech służy właściwy wątek na forum.
9) Zainteresowanie jakąś pozycją można wyrazić dając jej "kciuka". Nie jest to ani wymagane ani wiążące, ale pozwala właścicielowi zorientować się w zainteresowaniu ofertą.

Etap II (6 czerwca - 12 czerwca)

Drugi etap rozpoczyna się 6 czerwca i trwa do końca (do północy) 12 czerwca.

W etapie tym wszyscy uczestnicy wysyłają do mnie GeekMail'a z listą wymian. Brak takiego GeekMail'a to brak wymian dla tego uczestnika (nikt nie dostanie jego/jej gier ani on/ona nie dostanie żadnej gry). Proszę zatytułować GeekMail'a „MatHandel #9 – Lista wymian”.

Lista wymian to ciąg linii tekstu, każda w następującym formacie:
(NICK) NUMER_MOJEJ_GRY : NUMER_GRY_1 NUMER_GRY_2 ... NUMER_GRY_n
gdzie: NICK to nasz nick na BGG, NUMER_MOJEJ_GRY to numer naszej oferty (gry) dla której podajemy listę wymian (numer to liczba porządkowa wpisu na liście), NUMER_GRY_1, NUMER_GRY_2, ..., NUMER_GRY_n to numery (ponownie liczby porządkowe wpisów) gier które nas interesują w zamian za grę NUMER_MOJEJ_GRY. Lista wymian może być pusta, co oznacza, że gry NUMER_MOJEJ_GRY nie chcemy wymienić w ogóle. Lista ta może być dowolnie długa. Kolejność na liście nie ma znaczenia. Na liście może pojawić się średnik (;) który jeszcze bardziej wzmacnia kolejność. Gry za średnikiem interesują nas w wymianie mniej niż te przed średnikiem. Średniki kumulują się.

Przykład (hipotetyczny):
(adambadura) 12 : 3 7 ; 11 28
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce za swoją grę przedstawioną we wpisie 12, grę z wpisu 3 lub grę z wpisu 7 (obie tak samo). Mniej chętnie, ale ciągle akceptowalnie, gotów jest się wymienić na grę z wpisu 11 lub grę z wpisu 28. Jeśli dojdzie do wymiany i użytkownik adambadura będzie musiał oddać komuś grę 12 to na pewno dostanie za nią jedną z gier 3, 7, 11 lub 28 i nic innego. Musi się jednak liczyć z tym, że może to być owo 28 a nie 3.

Popularne tytuły często pojawiają się na liście (są zgłaszane do wymiany) wiele razy. Na ogół jest nam obojętne którą konkretnie sztukę dostaniemy, ale chcemy tylko jedną, a nie więcej. Tak więc jeśli oferujemy na wymianę więcej niż jedną grę, a chcemy w zamian jakiś tytuł który ma więcej niż jedną sztukę to musimy użyć dodatkowej sztuczki w postaci nazwanej listy.

Nazwane listy mają ten sam format co wcześniej opisane listy wymian, z tą jedynie różnicą, że zamiast numeru naszej gry (NUMER_MOJEJ_GRY) podajemy nazwę listy rozpoczynającą się od znaku procenta (%). Nazwa może składać się jedynie z liter i podkreśleń "_". Nazwy takiej (razem z owym procentem) możemy dalej używać w listach wymian (i w listach nazwanych) tak jakby była to jedna gra.

Przykład (hipotetyczny)
(adambadura) %BRASS : 3 7 24 119
(adambadura) 5 : X X %BRASS X X
(adambadura) 16 : X %BRASS X X X
Oznacza to, że użytkownik adambadura chce w wymianie dostać jedną z gier (3, 7, 24 lub 119) ale tylko jedną. System ustalający wymiany zapewni więc, że nie stanie się tak iż adambadura dostanie za grę 5 grę 3, a za grę 16 grę 7. Warto zwrócić uwagę, że oczywiście gry wymienione na takiej nazwanej liście mogą być zupełnie różne, ale na ogół korzystamy z tego do oznaczania wielu wystąpień tej samej gry.

Takie wpisy, każdy w osobnej linii, uczestnicy robią dla każdej gry w ofercie i wysyłają to do mnie. (Jeśli ktoś nie uwzględni wymian dla jakichś swoich gier to ich nie wymieni.) Tekstu nie formatujemy ani nie upiększamy w żaden sposób. Choć dopuszczam zmianę zdania i aktualizację listy wymian, to jednak upraszam o nie nadużywanie tego.

Zalecam, żeby uczestnicy nie chcący wymienić jakiejś gry wysyłali dla niej pustą listę wymian, a nie pomijali ją zupełnie. W ten sposób nie będę miał wątpliwości, że ten ktoś nie chce wymienić tej gry, a nie że zapomniał o niej. (To się uogólnia też na przypadek, że ktoś nie chce wymienić żadnej gry.)

Etap III (13 czerwca - …)

W tym etapie wyznaczam ostateczne wymiany i publikuję je (mam zamiar uczynić to 13 czerwca, raczej bliżej 00:00 niż 24:00 – ale nie mogę tego obiecać).

Od ogłoszenia wyników daję 24 godziny na zgłaszanie zażaleń. Z góry odrzucać będę zwykłe niezadowolenia. Pod uwagę brane są tylko ewidentne błędy czy literówki. Zażalenia rozpatruję ja i nie ma wyższych instancji. Po tym czasie (w którym wyniki mogą się zmieniać) ogłoszę ostateczny koniec i można będzie przejść do wymian.

Dalej uczestnicy wymieniają się danymi adresowymi za pomocą GeekMail'i. Ważne jest użycie (przynajmniej do pierwszego kontaktu, jak potem dalej będzie wyglądała komunikacja to już sprawa uczestników) GeekMail'i bo biorąc pod uwagę uwarunkowania realizacji akcji to jedyny pewny sposób. Zaleca się, by to odbiorca podał dane adresowe (czy co tam innego trzeba) nadawcy, więc to na odbiorcy winien wykazać się inicjatywą.

Informacje Końcowe

Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za wyniki akcji. Nieuczciwi uczestnicy są rzadkością, ale jednak zdarzają się. Podobnie nie dość wnikliwe opisy stanu używanych gier też miewają miejsce. Upraszam więc o uwagę i rozwagę. Także przy przygotowywaniu list wymian, byśmy nie byli nieprzyjemnie zaskoczeni.

W sprawach „administracyjnych” należy kontaktować się ze mną. Preferuję GeekMail'a z tytułem zaczynającym się od „MatHandel #9 – ”. Można też pisać na forum.
Your Tags: Add tags
Popular Tags: [View All]
  • [+] Dice rolls
1 , 2 , 3  Next »    |  
1. Board Game: Catan Dice Game added by adambadura on 2011-05-23 07:34:43
2. Board Game: Senji added by surmik on 2011-05-23 08:04:21
3. Board Game: Power Struggle added by surmik on 2011-05-23 08:05:35
4. Board Game: StarCraft: The Board Game added by surmik on 2011-05-23 08:06:42
5. Board Game: Vinhos added by surmik on 2011-05-23 08:07:49
6. Board Game: Lost Cities added by surmik on 2011-05-23 08:09:30
7. Board Game: Apples to Apples added by surmik on 2011-05-23 08:11:11
8. Board Game: Survive: Escape from Atlantis! added by yosz on 2011-05-23 08:13:01
9. Board Game: The Princes of Florence added by yosz on 2011-05-23 08:15:04
10. Board Game: The Pillars of the Earth: Builders Duel added by yosz on 2011-05-23 08:15:39
11. Board Game: Tannhäuser added by Sandking on 2011-05-23 08:18:18
12. Board Game: Labirynt Czarnoksiężnika added by Sandking on 2011-05-23 08:21:17
13. Board Game: Tales of the Arabian Nights added by Sandking on 2011-05-23 08:23:09
14. Board Game: Machina added by Sandking on 2011-05-23 08:25:30
15. Board Game: Kill Doctor Lucky added by Sandking on 2011-05-23 08:27:04
16. Board Game: Crows added by jingowawa on 2011-05-23 08:33:24
17. Board Game: Quarto added by jingowawa on 2011-05-23 08:34:11
18. Board Game: Simply Ingenious added by jingowawa on 2011-05-23 08:35:16
19. Board Game: Dschunke added by oopsiak on 2011-05-23 08:38:14
20. Board Game: Gloom added by oopsiak on 2011-05-23 08:41:16
21. Board Game: Lord of the Rings added by oopsiak on 2011-05-23 08:46:08
22. Board Game: Once Upon a Time: The Storytelling Card Game added by oopsiak on 2011-05-23 08:50:30
23. Board Game: Emira added by oopsiak on 2011-05-23 08:54:55
24. Board Game: Justinian added by oopsiak on 2011-05-23 08:55:55
25. Board Game: Ramparts added by oopsiak on 2011-05-23 08:58:21
26. Board Game: Okko: Era of the Asagiri added by un4given on 2011-05-23 09:00:33
27. Board Game: Il Principe added by oopsiak on 2011-05-23 09:01:06
28. Board Game: Anasazi added by oopsiak on 2011-05-23 09:02:26
29. Board Game: Catan Card Game added by oopsiak on 2011-05-23 09:12:32
30. Board Game: Before the Wind added by oopsiak on 2011-05-23 09:16:46
31. Board Game: Xe Queo! added by oopsiak on 2011-05-23 09:23:06
32. Board Game: Siena added by oopsiak on 2011-05-23 09:25:06
33. Board Game: Railways of the World added by bazik123 on 2011-05-23 09:45:52
34. Board Game: Puzzle Strike added by bazik123 on 2011-05-23 09:50:15
35. Board Game: Elasund: The First City added by bazik123 on 2011-05-23 09:54:11
36. Board Game: Railways of the World: The Card Game added by bazik123 on 2011-05-23 10:01:19
37. Board Game: Axis & Allies: Battle of the Bulge added by bazik123 on 2011-05-23 10:07:48
38. Board Game: Lord of the Rings added by arhtu on 2011-05-23 12:15:46
39. Board Game: Pandemic added by arhtu on 2011-05-23 12:16:33
40. Board Game: Anasazi added by arhtu on 2011-05-23 12:18:55
41. Board Game: Perikles added by arhtu on 2011-05-23 12:20:34
42. Board Game: Na Grunwald: rycerze króla Jagiełły added by arhtu on 2011-05-23 12:22:04
43. Board Game: Apples to Apples added by comsta on 2011-05-23 14:10:29
44. Board Game: ZÈRTZ added by comsta on 2011-05-23 14:13:23
45. Board Game: Galaxy Trucker added by comsta on 2011-05-23 14:16:11
46. Board Game: Citadels added by comsta on 2011-05-23 14:19:00
47. Board Game: Chicago Express added by comsta on 2011-05-23 14:24:05
48. Board Game: The Princes of Florence added by comsta on 2011-05-23 14:26:58
49. Board Game: Vegas Showdown added by comsta on 2011-05-23 14:32:39
50. Board Game: Middle Kingdom added by comsta on 2011-05-23 14:38:12
51. Board Game: Lost Valley added by comsta on 2011-05-23 14:43:08
52. Board Game: In the Shadow of the Emperor added by comsta on 2011-05-23 14:44:58
53. Board Game: Rise of Empires added by comsta on 2011-05-23 14:46:19
54. Board Game: Genoa added by comsta on 2011-05-23 14:49:34
55. Board Game: Manila added by comsta on 2011-05-23 14:50:19
56. Board Game: Comuni added by WookiePL on 2011-05-23 16:02:10
57. Board Game: Colonia added by WookiePL on 2011-05-23 16:03:38
58. Board Game: The Name of the Rose added by WookiePL on 2011-05-23 16:04:48
59. Board Game: Neuland added by razul on 2011-05-23 16:25:30
60. Board Game: Architekton added by razul on 2011-05-23 16:27:11
61. Board Game: Carolus Magnus added by razul on 2011-05-23 16:28:21
62. Board Game: Forbidden Island added by razul on 2011-05-23 16:29:15
63. Board Game: Guatemala Café added by razul on 2011-05-23 16:31:11
64. Board Game: 12 Thieves added by razul on 2011-05-23 16:32:25
65. Board Game: Carcassonne added by razul on 2011-05-23 16:34:34
66. Board Game: The Lord of the Rings: The Card Game added by razul on 2011-05-23 16:41:11
67. Board Game: Outside the Scope of BGG added by MisterC on 2011-05-23 17:18:52
68. Board Game: Chicago Express added by MisterC on 2011-05-23 17:26:08
69. Board Game: The Market of Alturien added by MisterC on 2011-05-23 17:28:36
70. Board Game: Le Havre: Le Grand Hameau added by MisterC on 2011-05-23 17:29:19
71. Board Game: Outside the Scope of BGG added by MisterC on 2011-05-23 17:54:38
72. Board Game: The Prince: The Struggle of House Borgia added by MisterC on 2011-05-23 17:55:28
73. Board Game: Sector 41 added by rhcorvin on 2011-05-24 03:24:04
74. Board Game: Space Dealer added by Klos_X on 2011-05-24 03:44:10
75. Board Game: World of Warcraft: The Boardgame added by Klos_X on 2011-05-24 03:46:29
76. Board Game: Ramparts added by srokaplotkara on 2011-05-24 05:26:09
77. Board Game: The Prince: The Struggle of House Borgia added by srokaplotkara on 2011-05-24 05:27:30
78. Board Game: Revolution: The Dutch Revolt 1568-1648 added by Happosai on 2011-05-24 09:32:20
79. Board Game: Friedrich added by Happosai on 2011-05-24 09:33:30
80. Board Game: Merchants added by Happosai on 2011-05-24 09:34:22
81. Board Game: Tichu added by Happosai on 2011-05-24 09:36:08
82. Board Game: The Da Vinci Code Board Game: The Quest for the Truth added by watman on 2011-05-24 12:45:37
83. Board Game: Cave Troll added by watman on 2011-05-24 12:46:14
84. Board Game: Veto! Szlachecka Gra Karciana 2 edycja (2ed) added by pebro on 2011-05-24 13:51:05
85. Board Game: Go added by omam1234 on 2011-05-24 14:02:56
86. Board Game: Talisman (Revised 4th Edition): The Dungeon Expansion added by omam1234 on 2011-05-24 14:20:37
87. Board Game: Twilight Struggle added by omam1234 on 2011-05-24 14:49:05
88. Board Game: Lifeboats added by omam1234 on 2011-05-24 14:52:43
89. Board Game: Lifeboat added by omam1234 on 2011-05-24 14:54:57
90. Board Game: Tomb: Cryptmaster added by ggiewon on 2011-05-24 15:53:27
91. Board Game: Carcassonne added by ggiewon on 2011-05-24 15:55:29
92. Board Game: The Da Vinci Code Board Game: The Quest for the Truth added by lhapka on 2011-05-24 16:01:03
93. Board Game: Venedig added by lhapka on 2011-05-24 16:03:40
94. Board Game: Mini FITS added by lhapka on 2011-05-24 16:07:37
95. Board Game: Mozaika added by lhapka on 2011-05-24 16:09:17
96. Board Game: Carcassonne added by Radek0 on 2011-05-25 01:18:52
97. Board Game: Poseidon added by Radek0 on 2011-05-25 01:20:20
98. Board Game: Through the Desert added by vappor on 2011-05-25 02:46:39
99. Board Game: Ticket to Ride added by vappor on 2011-05-25 02:48:18
100. Board Game: Tigris & Euphrates added by vappor on 2011-05-25 02:50:56
101. Board Game: Crazy Circus added by vappor on 2011-05-25 03:01:22
102. Board Game: K2 added by vappor on 2011-05-25 03:15:15
103. Board Game: Super Munchkin added by czwarty on 2011-05-25 04:04:36
104. Board Game: Captain Pirate added by czwarty on 2011-05-25 04:06:20
105. Board Game: Medievalia added by czwarty on 2011-05-25 04:07:21
106. Board Game: Ice Flow added by czwarty on 2011-05-25 04:11:10
107. Board Game: Bridge Troll added by czwarty on 2011-05-25 04:12:07
108. Board Game: Mini FITS added by czwarty on 2011-05-25 04:13:09
109. Board Game: Fast Flowing Forest Fellers added by czwarty on 2011-05-25 04:14:37
110. Board Game: Elfenland added by czwarty on 2011-05-25 04:15:32
111. Board Game: Insula added by czwarty on 2011-05-25 04:16:45
112. Board Game: War on Terror added by czwarty on 2011-05-25 04:18:29
113. Board Game: Hotel Samoa added by czwarty on 2011-05-25 04:20:15
114. Board Game: Paths of Glory added by vappor on 2011-05-25 04:58:10
115. Board Game: The Mines of Zavandor added by Grucha on 2011-05-25 05:26:21
116. Board Game: Assyria added by Grucha on 2011-05-25 05:27:20
117. Board Game: Senji added by Cinek on 2011-05-25 05:40:34
118. Board Game: The Golden City added by Cinek on 2011-05-25 05:43:30
119. Board Game: Kraby added by Cinek on 2011-05-25 05:44:48
120. Board Game: Rattus added by Cinek on 2011-05-25 05:45:58
121. Board Game: Super Farmer added by Cinek on 2011-05-25 05:48:19
122. Board Game: Dungeon Lords added by losowy on 2011-05-25 06:25:36
123. Board Game: Saint Petersburg added by varped on 2011-05-25 10:35:45
124. Board Game: The Pillars of the Earth added by varped on 2011-05-25 10:38:27
125. Board Game: Drakon (second edition) added by varped on 2011-05-25 10:51:10
126. Board Game: HysteriCoach added by bsabik on 2011-05-25 12:29:11
127. Board Game: Galactic Destiny added by Shadowa on 2011-05-25 12:43:12
128. Board Game: Zombiaki added by piechu on 2011-05-25 13:49:17
129. Board Game: Leonardo da Vinci added by Harun on 2011-05-25 15:45:39
130. Board Game: Mystery Express added by Harun on 2011-05-25 15:54:10
131. Board Game: Keythedral added by Harun on 2011-05-25 15:57:48
132. Board Game: A Game of Thrones: The Card Game added by chaltura on 2011-05-26 07:50:11
133. Board Game: Age of Discovery added by krokodiler on 2011-05-26 10:59:19
134. Board Game: Before the Wind added by krokodiler on 2011-05-26 10:59:59
135. Board Game: The First World War added by krokodiler on 2011-05-26 11:07:25
136. Board Game: Italia added by krokodiler on 2011-05-26 11:08:18
137. Board Game: Zombiaki II: Attack on Moscow added by piechu on 2011-05-26 13:19:21
138. Board Game: K2 added by un4given on 2011-05-26 14:02:16
139. Board Game: Ca$h 'n Gun$: Yakuzas added by veljarek on 2011-05-26 16:19:12
140. Board Game: Gambit 7 added by veljarek on 2011-05-26 16:21:03
141. Board Game: Union Pacific added by veljarek on 2011-05-26 16:21:53
142. Board Game: Offerings added by veljarek on 2011-05-26 16:23:09
143. Board Game: Hannibal Barkas added by veljarek on 2011-05-26 16:24:55
144. Board Game: Skoki Narciarskie added by comma777 on 2011-05-27 03:31:13
145. Board Game: Sticheln added by comma777 on 2011-05-27 03:31:50
146. Board Game: Beowulf: The Movie Board Game added by comma777 on 2011-05-27 03:32:33
147. Board Game: Merchants added by comma777 on 2011-05-27 03:35:40
148. Board Game: The Resistance added by comma777 on 2011-05-27 03:37:34
149. Board Game: San Juan added by comma777 on 2011-05-27 03:40:40
150. Board Game: Manila added by comma777 on 2011-05-27 03:42:14
151. Board Game: Doom: The Boardgame added by Kristoff on 2011-05-27 04:47:21
152. Board Game: Doom: The Boardgame Expansion Set added by Kristoff on 2011-05-27 04:51:46
153. Board Game: Stronghold added by Kristoff on 2011-05-27 04:57:25
154. Board Game: Stronghold: Undead added by Kristoff on 2011-05-27 04:59:23
155. Board Game: Ascension: Deckbuilding Game added by Klos_X on 2011-05-27 09:05:52
156. Board Game: Dungeon Lords added by Klos_X on 2011-05-27 09:07:23
157. Board Game: Fury of Dracula (Second Edition) added by Klos_X on 2011-05-27 09:08:49
158. Board Game: The Adventurers: The Temple of Chac added by Klos_X on 2011-05-27 09:09:27
159. Board Game: Im Reich der Wüstensöhne added by Dhror on 2011-05-28 01:35:46
160. Board Game: Ming Dynasty added by Dhror on 2011-05-28 01:39:08
161. Board Game: Khronos added by Dhror on 2011-05-28 01:41:08
162. Board Game: Wolsung: The Boardgame added by Dhror on 2011-05-28 01:43:38
163. Board Game: Manila added by pawel1454 on 2011-05-28 03:39:04
164. Board Game: Origo added by pawel1454 on 2011-05-28 03:47:46
165. Board Game: 7 Wonders: Manneken Pis added by pawel1454 on 2011-05-28 04:01:36
166. Board Game: Rise of Empires added by Veridiana on 2011-05-28 05:38:25
167. Board Game: Piraci: Córka Gubernatora added by tiamat997 on 2011-05-28 13:18:09
168. Board Game: Blokus added by tiamat997 on 2011-05-28 13:22:48
169. Board Game: Brass: Lancashire added by tiamat997 on 2011-05-28 13:24:18
170. Board Game: Age of Steam added by tiamat997 on 2011-05-28 13:25:25
171. Board Game: Mare Nostrum added by tiamat997 on 2011-05-28 13:31:26
172. Board Game: Il Principe added by tiamat997 on 2011-05-28 13:39:59
173. Board Game: Blue Moon City added by tiamat997 on 2011-05-28 13:44:16
174. Board Game: Metro added by tiamat997 on 2011-05-28 13:46:38
175. Board Game: Genoa added by popoko on 2011-05-29 06:11:46
176. Board Game: Strozzi added by popoko on 2011-05-29 06:14:33
177. Board Game: Tyrus added by popoko on 2011-05-29 06:16:55
178. Board Game: Chang Cheng added by popoko on 2011-05-29 06:19:09
179. Board Game: Galaxy Trucker added by popoko on 2011-05-29 06:20:31
180. Board Game: Torres added by popoko on 2011-05-29 06:48:26
181. Board Game: China added by popoko on 2011-05-29 06:50:56
182. Board Game: Keltis added by popoko on 2011-05-29 06:52:20
183. Board Game: Hermagor added by popoko on 2011-05-29 06:57:28
184. Board Game: Hooop! added by srokaplotkara on 2011-05-29 11:42:13
185. Board Game: Tigris & Euphrates added by srokaplotkara on 2011-05-29 11:45:18
186. Board Game: Venedig added by popoko on 2011-05-29 12:24:00
187. Board Game: Masons added by popoko on 2011-05-29 12:24:32
188. Board Game: Origo added by popoko on 2011-05-29 12:24:58
189. Board Game: Yspahan added by popoko on 2011-05-29 12:26:58
190. Board Game: Goldbräu added by popoko on 2011-05-29 12:27:56
191. Board Game: Ur added by rob666 on 2011-05-29 13:22:54
192. Board Game: Anasazi added by rob666 on 2011-05-29 13:24:20
193. Board Game: Arcana added by rob666 on 2011-05-29 13:25:36
194. Board Game: Kragmortha added by rob666 on 2011-05-29 13:26:21
195. Board Game: Hooop! added by Kristoff on 2011-05-29 14:52:43
196. Board Game: Jungle Speed added by varped on 2011-05-29 17:00:52
197. Board Game: Tichu added by varped on 2011-05-29 17:05:12
198. Board Game: Dungeons & Dragons: Castle Ravenloft Board Game added by muk83 on 2011-05-30 00:57:50
199. Board Game: A Touch of Evil: The Supernatural Game added by muk83 on 2011-05-30 01:00:10
200. Board Game: Carpe Astra added by muk83 on 2011-05-30 01:06:04
201. Board Game: Norenberc added by muk83 on 2011-05-30 01:07:53
202. Board Game: Unpublished Prototype added by Klos_X on 2011-05-30 03:28:41
203. Board Game: The Golden City added by mefiug on 2011-05-30 04:09:37
204. Board Game: Hurry'Cup! added by mefiug on 2011-05-30 04:10:49
205. Board Game: Sphinx added by mefiug on 2011-05-30 04:12:37
206. Board Game: Havana added by mefiug on 2011-05-30 04:14:01
207. Board Game: King of the Elves added by mefiug on 2011-05-30 04:17:12
208. Board Game: Kajko i Kokosz: Wielki Wyścig added by mefiug on 2011-05-30 04:18:21
209. Board Game: Claustrophobia added by thinspoon on 2011-05-30 05:43:26
210. Board Game: A Game of Thrones: A Storm of Swords Expansion added by thinspoon on 2011-05-30 05:56:23
211. Board Game: Tigris & Euphrates added by ozzman1 on 2011-05-30 07:03:32
212. Board Game: Hive added by lukimen on 2011-05-30 07:12:16
213. Board Game: Axis & Allies: Pacific added by thinspoon on 2011-05-30 07:37:52
214. Board Game: Rock the Beat added by thinspoon on 2011-05-30 07:51:35
215. Board Game: Citadels added by thinspoon on 2011-05-30 07:55:40
216. Board Game: Chang Cheng added by fakirr on 2011-05-30 10:42:53
217. Board Game: China added by fakirr on 2011-05-30 10:44:41
218. Board Game: Machina II: Przeładowanie added by fakirr on 2011-05-30 10:49:46
219. Board Game: Arena Maximus added by fakirr on 2011-05-30 10:50:41
220. Board Game: War on Terror added by Wuszu on 2011-05-30 14:28:41
221. Board Game: Apples to Apples added by Styku on 2011-05-30 14:43:46
222. Board Game: Galaxy Trucker added by Styku on 2011-05-30 14:47:11
223. Board Game: Inca Empire added by Styku on 2011-05-30 14:48:33
224. Board Game: The Resistance added by Styku on 2011-05-30 14:50:50
225. Board Game: Catan Card Game added by Styku on 2011-05-30 15:00:16
226. Board Game: Wyprawa added by Kristoff on 2011-05-30 15:06:21
227. Board Game: Kingdoms added by Klos_X on 2011-05-31 02:44:34
228. Board Game: Runebound (Second Edition) added by Klos_X on 2011-05-31 02:45:31
229. Board Game: Runebound (Second Edition) added by ciastek on 2011-05-31 07:14:19
230. Board Game: Shear Panic added by kulesz88 on 2011-05-31 09:16:21
231. Board Game: Blokus Duo added by Harun on 2011-05-31 11:32:23
232. Board Game: The Great Fire of London 1666 added by wazonetek on 2011-05-31 12:41:56
233. Board Game: Show Business added by Mishire on 2011-05-31 13:42:19
234. Board Game: Birds on a Wire added by piechu on 2011-05-31 13:44:35
235. Board Game: Aqua Romana added by kmet on 2011-05-31 14:15:49
236. Board Game: Shear Panic added by kmet on 2011-05-31 14:17:06
237. Board Game: David & Goliath added by kmet on 2011-05-31 14:18:50
238. Board Game: Ghost Stories added by kmet on 2011-05-31 14:20:14
239. Board Game: Thurn and Taxis added by kmet on 2011-05-31 14:21:53
240. Board Game: Cave Troll added by piotrekbier on 2011-05-31 15:13:39
241. Board Game: Warrior Knights added by farmeriusz on 2011-05-31 15:36:13
242. Board Game: Finca added by flowerus on 2011-06-01 01:05:13
243. Board Game: Royal Palace added by flowerus on 2011-06-01 01:06:42
244. Board Game: The Pillars of the Earth added by flowerus on 2011-06-01 01:07:58
245. Board Game: Emira added by JBlaze on 2011-06-01 02:03:19
246. Board Game: Maharaja: The Game of Palace Building in India added by JBlaze on 2011-06-01 02:04:34
247. Board Game: Easy School added by paweln on 2011-06-01 03:54:22
248. Board Game: Small World added by thinspoon on 2011-06-01 04:17:04
249. Board Game: Shipyard added by Sezostris on 2011-06-01 06:11:37
250. Board Game: Kolejka added by Sezostris on 2011-06-01 06:18:07
1 , 2 , 3  Next »    |